U-12 - Bariery - Wygrodzenia

Informacje

Bariera U12a

Bariera U12a to najlepszy sposób na bezpieczne wykluczenie danego odcinka z użytkowania pieszych, czy też rowerzystów, a także wydzielenie określonej przestrzeni dla uczestników ruchu. Wykonanie takiej konstrukcji musi spełniać ustalone normy. Najczęściej, w przypadku tego typu barier, stosowana kolorystyka to czerwień i biel, które w połączeniu z folią odblaskową pozwalają na odpowiednią widoczność bariery w promieniu kilkunastu metrów.

bariera u12a

U-12 - Bariery - Wygrodzenia 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

bariery u12a

Bariera chodnikowa U12a – czym się charakteryzuje?

W ofercie naszej hurtowni drogowej znajdą Państwo m.in. ochronną barierę rurową U12a ocynkowaną oraz pomalowaną proszkowo na biały kolor. Barierę oklejono też czerwoną folią odblaskową I generacji, aby była odpowiednio widoczna. Z kolei żółta bariera ochronna posiada grubość ścianki rury 2 mm, a bariera typu olsztyńskiego grubość 1,5 mm. Każda z nich została ocynkowana i oklejona odpowiednią folią. To jedne z popularniejszych barier, jakie możemy spotkać praktycznie w każdym, polskim mieście.

Dlaczego warto wybrać bariery U12a w naszym sklepie?

Przykładamy ogromną wagę do szczegółów. Cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów nie tylko na drodze, ale również podczas finalizacji transakcji. Bariery U12a to oferta, która pozwoli Państwu na właściwe zabezpieczenie terenu oraz jego odgrodzenie, tak by uniknąć niebezpiecznych sytuacji, wtargnięcia osób trzecich na teren remontowanego lub uszkodzonego odcinka drogi. Bariery te stanowią też popularną formę odgrodzenia np. chodnika, czy też ścieżki rowerowej, gwarantując tym samym pieszym oraz rowerzystom pełne bezpieczeństwo. Gwarantujemy szybką dostawę oraz korzystne warunki zakupu.