Radary Prędkości

Informacje

Dziś radary drogowe prewencyjne chętnie są instalowane nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich. Jest to ciekawa alternatywa dla fotoradarów, która cieszy się uznaniem wśród społeczeństwa. Wielu kierowców odbiera fotoradary jako jedyny sposób na wymierzanie kar i ta represyjna funkcja w przypadku radarów prędkości prewencyjnych nie występuje. Mimo wszystko cel jest osiągnięty - kierowcy na danym obszarze poruszają się wolniej, a liczba wypadków i kolizji drogowych z udziałem innych uczestników ruchu maleje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą radarów drogowych.

Radary Prędkości 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Radary drogowe - prewencja to podstawa

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości radary drogowe, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane w miejscach, gdzie zalecane i pożądane jest zwolnienie ruchu. Warto wymienić tu m.in. okolice szkół, osiedli, czy okolice najbardziej ruchliwych przejść dla pieszych bez sygnalizacji. Proponowane przez nas radary prędkości mają za zadanie dokładne mierzenie prędkości zbliżającego się pojazdu. Wykorzystują do tego celu efekt Dopplera. Zmierzona prędkość zostaje następnie wyświetlona na wyświetlaczu. W niektórych modelach w przypadku przekroczenia dozwolonej prędkości pojawi się na wyświetlaczu prędkość w kolorze czerwonym, natomiast przy prawidłowej prędkości - w kolorze zielonym. Posiadamy również radary drogowe z własnym zasilaniem solarnym. Wszystkie wyświetlane komunikaty są niezwykle czytelne.

Radary drogowe w atrakcyjnej cenie i nie tylko - szeroka oferta Hurtowni Drogowej

Hurtownia Drogowa to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jest to bezsprzeczny argument, który sprawia, że dziś jesteśmy w stanie dostarczać Państwu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Wśród naszych zalet warto wymienić również dostępność radarów drogowych i innych artykułów oraz ekspresowy czas realizacji zamówienia. Wszystkie produkty w naszym bogatym asortymencie posiadają niezbędne certyfikaty oraz spełniają wszelkie normy wynikające z przepisów. Na naszą ofertę składają się m.in. znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, ograniczniki parkingowe i elementy gumowe, lampy drogowe oraz wiele więcej. Istnieje możliwość odbioru zamówienia stacjonarnie lub wysyłki pod dowolny adres. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy również odroczone terminy płatności dla jednostek budżetowych oraz profesjonalne doradztwo w doborze właściwych rozwiązań. Zapraszamy serdecznie do zakupu radarów prędkości i pozostałych artykułów!