U-28 Kładki dla pieszych

Informacje

Jeśli prace drogowe zakładają wykopy w miejscu, gdzie znajduje się chodnik, niezbędne stają się kładki dla pieszych. Dzięki nim da się bezpiecznie przejść, a jednocześnie remont może być kontynuowany w zgodnych z przepisami warunkach.

U-28 Kładki dla pieszych 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Produkty zaliczają się do szeroko pojętych urządzeń, stosowanych w ramach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Z tego względu, podobnie jak: słupki, tablice, progi oraz zapory, musiały znaleźć się w naszej ofercie. Postawiliśmy na produkty o sprawdzonej jakości. Wykonano je z dobrych materiałów. Dzięki temu są wytrzymałe, ale co najważniejsze spełniają wymagania stawiane przed urządzeniami BRD. Sprzęty posiadają niezbędne atesty, a przy tym są wygodne w transporcie ze względu na ergonomiczną budowę. Przykładem konstrukcyjnej innowacji są antypoślizgowe podłoże z aluminium lub składane balustrady, oklejone folią odblaskową.

Kiedy stosuje się kładki dla pieszych U-28?

Kładki dla pieszych U-28 powinno się stosować w konkretnych przypadkach. Odpowiednie regulacje w tej sprawie, zawarto w zarządzeniu o szczegółowych warunkach technicznych dla urządzeń BRD. Wynika z niego chociażby jak szerokie oraz długie powinny być ciągi piesze montowane nad terenami wykopów. Dokument precyzyjnie opisuje wspomniane parametry, dlatego w katalogu umieściliśmy kładki dla pieszych, wpisujące się w ogólnokrajowe restrykcje. W naszym sklepie te niezbędne produkty zamówisz w niskich cenach. Z tego względu warto sprawdzić również naszą pozostałą ofertę. Przygotowaliśmy w niej m.in.: farby drogowe, pachołki oraz elementy architektury miejskiej. Czeka na Państwa tysiące godnych polecenia akcesoriów. Udało nam się osiągnąć rzadki kompromis między dobrym standardem wykonania a ceną przyjazną dla firmowego budżetu.

Duża dostepność kładek dla pieszych

W przypadku urządzeń z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego często problemem są terminy realizacji zamówień. Tą kwestią nie muszą przejmować się nasi klienci. Dbamy o systematycznie uzupełnianie stanów magazynowych, dlatego zapewniamy dużą dostępność towarów. Zlecenia realizujemy zawsze w uzgodnionym terminie. Poza tym elastycznie dopasowujemy się do potrzeb partnerów. Kładkę dla pieszych U-28 mogą Państwo odebrać osobiście lub zdecydować się na szybką dostawę. Na czas podróży odpowiednio zabezpieczymy akcesoria, aby dotarły w nienaruszonym stanie. Dla jeszcze większej wygody kontrahentów oferujemy możliwość odroczonej zapłaty. Formę tę kierujemy przede wszystkim do jednostek budżetowych. W razie potrzeby dodatkowych informacji udzielą konsultacji Hurtowni Drogowej. Wystarczy zadzwonić lub napisać, a rozwiejemy wątpliwości dotyczące kładki dla pieszych oraz innych towarów.