Blokady na zamek

Informacje

Wykonane z najwyższej jakości materiałów blokady parkingowe na zamek, które są dostępne w naszym asortymencie, służą przede wszystkim do zabezpieczania wjazdów oraz miejsc przeznaczonych do parkowania. Mogą być one również wykorzystywane do zabezpieczania dróg dojazdowych dla karetek, straży pożarnej, dostaw towaru, a także do wydzielania ścieżek rowerowych. Są to słupki w formie stałej oraz składanej, które w zależności od modelu mogą być zamykane na klucz lub kłódkę. Oferta blokad parkingowych na zamek to doskonałe rozwiązanie dla miejsc parkingowych przy posesjach, urzędach, blokach mieszkalnych, lokalach użytkowych i wielu innych. Wybierając dowolne blokady parkingowe na zamek z naszej oferty, mają Państwo pewność zakupu produktu niezawodnego, łatwego w obsłudze w najkorzystniejszej cenie.

Blokady na zamek 

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

W asortymencie naszego sklepu posiadamy składane słupki oraz zapory typu U, X, Policeman i Triangle. Zostały one wykonane z solidnych materiałów, są odporne na korozję, uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników atmosferycznych. Dzięki temu produkt posłuży Państwu przez wiele lat i zachowa swój wygląd. Posiadają uniwersalne wzornictwo, które doskonale sprawdza się jako sposób na uniemożliwienie korzystania z zarezerwowanych miejsc parkingowych pojazdom nieuprawnionym. Zapory składają się płynnie również przy niskich temperaturach, a kluczyk potrzebny jest tylko podczas wjazdu na miejsce parkingowe. Każde blokady parkingowe na zamek oklejone są pasami odblaskowymi, posiadają w zestawie kłódkę lub zamek samozatrzaskowy. 

Blokady parkingowe na zamek - gwarantują bezpieczeństwo

Wciąż wiele osób nie potrafi parkować w sposób odpowiedzialny i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Najlepszym sposobem, by nauczyć kierowców dostosowania się do ogólnie przyjętych norm, są blokady parkingowe na zamek. To specjalne urządzenia, które mają na celu zabezpieczenie wjazdu lub miejsca parkowania przed nieuprawnionymi samochodami i nieodpowiedzialnymi kierowcami. Użycie blokad parkingowych sprawi, że kierowcy będą zmuszeni dostosować się do ogólnie przyjętych norm. W miejscach szczególnie narażonych na duży ruch i zróżnicowanie kierowców warto zainwestować w blokady parkingowe na zamek. Ich użycie jest bezpieczne, wygodne i skuteczne. 

Każda blokada parkingowa na zamek znajdująca się w naszej ofercie wyróżnia się nie tylko trwałością wykonania, ale także przystępną ceną oraz możliwością wyboru kształtu blokady. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!