Farby Drogowe

Informacje

Na naszych drogach, jezdniach, autostradach, placach, parkach, czy w garażach możemy zauważyć poziome znaki drogowe. Są one malowane na nawierzchniach w różnych miejscach publicznych i pełnią taką samą funkcję jak znaki pionowe. Aby mogły w ogóle powstać potrzebne są do tego szablony do malowania znaków poziomych, a także farby drogowe, którymi zostaną namalowane. W ofercie naszej Hurtowni Drogowej mamy kilkadziesiąt farb drogowych, które idealnie nadadzą się do tej właśnie czynności. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Farby Drogowe 

Jest 30 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Do czego przeznaczone są farby drogowe i z czego się składają?

Farby drogowe przeznaczone są głównie do malowania oznakowań drogowych. Powłoka, którą wytwarzają, musi być elastyczna i odporna na ścieranie. Po miejscach, w którym znajdują się znaki poziome, poruszają się samochody, rowery, ludzie, zwierzęta i łatwo o to, by te drogowskazy ulegały zniszczeniu. Zazwyczaj farby drogowe tworzone są na bazie żywicy akrylowej, ale do ich produkcji używa się innych także baz. W ofercie naszego Sklepu Drogowego mamy Państwu do zaoferowania farby drogowe akrylowe. Wysokiej jakości produkty dają gwarancję, że namalowane znaki nie będą się ścierały, ale za to będą trwałe przez lata. 

Sklep Drogowy i jego oferta farb drogowych

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w farby drogowe w różnych odcieniach kolorów. W ofercie mamy do zaproponowania takie kolory jak biały, czerwony, niebieski, żółty, czarny, zielony, szary oraz pomarańczowy. Możemy zapewnić Państwa, że dostępność wysokiej jakości farb drogowych jest duża. Spełniają one wszystkie normy wynikające z przepisów prawnych, a także posiadają wymagane certyfikaty. Oprócz farb drogowych można jeszcze dostać taśmę do znakowania tymczasowego, która idealnie przyda się podczas prac drogowych związanych z malowaniem znaków na jezdni. Zamówienia realizujemy szybko i oferujemy Państwu wysyłkę pod wskazany adres. Jeśli ktoś woli odebrać produkty osobiście, ma do tego pełne prawo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty farb drogowych, ale także innych dostępnych produktów.