Sygnalizacje Świetlne

Informacje

Utrudnienia w ruchu wymagają stworzenia odpowiednich warunków do bezpiecznego przejazdu wszystkich uczestników ruchu drogowego. W tym celu stosuje się sygnalizację świetlną, która pozwala na zatrzymanie ruchu z jednej strony, na rzecz ruchu z drugiej strony, tak aby mógł odbywać się w sposób bezkolizyjny. Sygnalizacja świetlna drogowa montowana jest na poboczach dróg, a dzięki wózkowi na kółkach jest łatwa w transportowaniu i przenoszeniu w różne miejsca. Pozwala na bezpieczne prowadzenie ruchu wahadłowego, co jest szczególnie istotne w miejscach prowadzenia prac drogowych. Nasze sygnalizacje świetlne dostępne są w zestawach, w których znajdziemy dwie sygnalizacje wskazujące kolor czerwony, pomarańczowy i zielony. To idealny sposób, który zapewnia bezpieczeństwo, bez konieczności wykorzystywania pracowników, stwarzając tym samym niebezpieczeństwo ruchu drogowego.

Sygnalizacje Świetlne 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 5 749,00 zł

  Sygnalizacja świetlna Drogowa Wahadłowa Led W skład zestawu wchodzą 2 sygnalizatory wraz z wózkami na kółkach Sygnalizator 3 komorowy Lampy fi 200mm albo fi300mm Led (do wyboru) Każda z lamp zawiera 120 Led Zasilanie: uniwersalny akumulator 12v Istnieje możliwość zamontowania przejściówki na 230v Długi Czas Pracy, niski pobór prądu Wyraźne światło...

  5 749,00 zł
  4 673,98 zł Netto
  W magazynie
 • 6 199,00 zł

  Sygnalizacja świetlna Drogowa Wahadłowa Led z minutnikiem W skład zestawu wchodzą 2 sygnalizatory wraz z wózkami na kółkach Sygnalizator 3 komorowy Lampy fi 200mm Każda z lamp zawiera 120 Led Zasilanie: uniwersalny akumulator 12v Długi Czas Pracy, niski pobór prądu Wyraźne światło Gwarancja 2 lata, instrukcja obsługi Zapewniamy pomoc techniczną!

  6 199,00 zł
  5 039,84 zł Netto
  W magazynie
 • 7 499,00 zł

  Sygnalizacja świetlna Drogowa Wahadłowa Led  W skład zestawu wchodzą 2 sygnalizatory wraz z wózkami na kółkach Sygnalizator 3 komorowy Zasilanie: uniwersalny akumulator 12v Długi Czas Pracy, niski pobór prądu Wyraźne światło Gwarancja 2 lata, instrukcja obsługi Prosta obsługa! Zapewniamy pomoc techniczną!

  7 499,00 zł
  6 096,75 zł Netto
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Sygnalizator świetlny drogowy - gwarancja bezpieczeństwa na drogach

Sygnalizacja świetlna drogowa to doskonały sposób na prowadzenie prac drogowych w pasie ruchu przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Dzięki ich zaawansowanej technologii możliwe jest zautomatyzowanie ruchu. To doskonały sposób na zastąpienie pracowników, którzy kierując ruchem, mogą być narażeni na niebezpieczeństwo. Każdy nasz sygnalizator świetlny drogowy to wysoka jakość, w pełni zautomatyzowana technologia, trwałość i wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne. Zastosowana technologia LED pozwala na długą pracę urządzenia, a także daje niezwykle wyraźne światło. Dzięki temu każdy kierowca z daleka zauważy utrudnienia w ruchu i zastosuje się do tymczasowej sygnalizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sygnalizacji świetlnej, a także wielu innych akcesoriów do kierowania ruchem np. strzały świetlne i wiele innych akcesoriów. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.