U-24 Tablice uchylne

Informacje

U-24 Tablice uchylne  

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 69,90 zł

    Wyposażone w punktowe elementy odblaskowe Stosuje się do tymczasowej Organizacji ruchu dla uzupełnienia: – linii dzielących pasy ruchu Wykonana z PCV oraz elastycznego tworzywa Montaż poprzez kołki rozporowe ( brak w zestawie) Waga 0.45 kg Wymiary: wysokość 300mm długość 175mm szerokość 120 mm

    69,90 zł
    56,83 zł Netto
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Sklep internetowy “Hurtownia Drogowa” oferuje swoim klientom szereg przydatnych akcesoriów, które ułatwiają przeprowadzanie zmian w infrastrukturze. Jednym z kluczowych przedmiotów niezbędnych do sygnalizowania zmian drogowych jest tablica uchylna. Produkt ten zawiera elementy odblaskowe, które widoczne są w okresie zmierzchu i niedogodnych warunków atmosferycznych. Tablice uchylne stosuje się do tymczasowej organizacji ruchu. Niezwykle przydatne do uzupełnienia linii dzielących pasy drogowe. Montaż tablicy uchylnych U-24 jest banalnie prosty i szybki. Wystarczy zastosować kołki rozporowe aby zachować stabilność i trwałość instalacji. W przypadku braku odpowiednich dodatków, produkt ten można mocować za pomocą specjalnego kleju do tzw. “kocich oczek”. Tablice uchylne U-24 wykonane zostały z wysokiej jakości surowca PCV oraz elastycznego tworzywa.

Tablice uchylne - model U-24

“Hurtownia Drogowa” w swoim asortymencie posiada tablice uchylne U-24. Model ten waży blisko 0,50 kg. Wysokość produktu wynosi 300 mm, a jego długość 175 mm. Te niezwykle poręczne tablice uchylne ułatwiają pracę, a także gwarantują większe bezpieczeństwo w czasie zmian w organizacji ruchu. Prawidłowo oznakowana trasa ogranicza ilość niefortunnych wypadków drogowych, a na tym, każdemu z nas najbardziej zależy. Cena tablic uchylnych to koszt 69 zł. Stosunek ceny do jakości nie jest proporcjonalny. Tablice uchylne w okresie robót drogowych są nieodzownym elementem bezpiecznego przemieszczania się samochodem osobowym jak i ciężarowym. Dzięki temu płynność jazdy jest zachowana.

Tablice uchylne - inwestycja w bezpieczeństwo na drodze

Warto wiedzieć, że tablice uchylne posiadają wiele przydatnych funkcji. W samej swojej podstawie posiadają dodatkowe elementy odblaskowe, które znacząco poprawiają widoczność. Dodatkowo w miejscach, które są uznane za niebezpieczne, tablice uchylne służą do komfortowego prowadzenia pojazdów po wyznaczonym pasie ruchu. To duże ułatwienie dla kierowców, którzy nie do końca znają trasę lub są po prostu zmęczeni utrudnieniami. Tworzywo, które gwarantuje elastyczność tablicom uchylnym jest odporne na uszkodzenia mechaniczne wskutek najazdu na tzw. pachołek. Dzięki optymalnym rozwiązaniom roboty drogowe mogą odbywać z pominięciem utrudniających objazdów. Dlatego też kupując tablice uchylne U-24 inwestujemy w profesjonalne narzędzia, które ułatwiają pracę i użytkowanie dróg i autostrad.