Zapory drogowe U-20a, U-20b

Informacje

Zapory drogowe U-20a, U-20b 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Funkcją zapór drogowych jest przede wszystkim zachowanie bezpieczeństwa w czasie ruchu drogowego. Wykorzystywane są aby skutecznie wyznaczyć drogę oraz strefę remontów. Aby prawidłowo pełniły swoją rolę powinny być umieszczane na odpowiedniej wysokości. Najlepiej od 0,9 m do 1,1 m. Ważne jest, aby pamiętać jakie panują zasady umieszczania zapory drogowej U-20a. W terenie zabudowanym zapora drogowa umieszczana jest na skrzyżowaniu dróg. Dzięki temu nie będzie ograniczała widoczności kierującym pojazdy, a także pozostałym uczestnikom ruchu. Najczęściej jednak zapora drogowa U-20a wykorzystywana jest w czasie remontów drogowych. Tworzy bezpieczną strefę dla pracowników technicznych. Z kolei, gdy zachodzi potrzeba wygrodzenia przestrzeni poprzecznej, stosuje się do tego zaporę drogową U-20b. W sytuacji gdy wygrodzenia ustawienia są wzdłuż trasy, nie są widoczne przerwy w ciągu zapór. Wszystkie wypracowane procedury mają zadanie ograniczać rozwój wypadków drogowych w czasie utrudnień ruchu. Większość remontów w kraju ma poprawne i widoczne znaki. Oznacza to, że wszelkie akcesoria sygnalizacyjne zmiany w ruchu drogowym poprawnie działają i są potrzebne.

Zapora drogowa U-20a czy U-20b?

Odpowiedź nie może być jednoznaczna. W zależności od sytuacji na drodze, wykorzystuje się zamiennie modele zapory. W sklepie internetowym “Hurtownia Drogowa” można znaleźć zaporę drogową U-20a jak również U-20b. Warto znać dokładne wymiary odpowiednich znaków aby rzetelnie zaplanować plac budowy. Model U-20a szacuje się na 1750 x 250 mm. Cała zapora pokryta jest folią odblaskową, pierwszej generacji. Dodatkowo podkład jest ocynkowany i pomalowany. Całość prezentuje się profesjonalnie. Zapora drogowa U-20a widoczna jest z odległości oraz podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Z kolei zapora drogowa U-20b jest nieco większa. Jej wymiar wynosi 1750 x 500 mm. Zastosowana folia jest również odblaskowa, pierwszej generacji. Podobnie jak w przypadku zapory drogowej U-20a podkład jest metalowy, ocynkowany i zabezpieczony malowaniem.

Zapory drogowe U-20a i U-20b - warto kupić?

W sklepie internetowym “Hurtownia Drogowa” dostępne są praktyczne znaki drogowe, które ułatwiają prace modernizacyjne na terenie dróg i autostrad. W ofercie sklepu znaleźć można różne modele zapór drogowych. W zależności od potrzeby kupić można odpowiedni model. Dokładamy wszelkich starań aby odbiór zamówienia był na czas i aby jakość materiału robiła wrażenia na klientach. Zapory drogowe tj. U-20a oraz U-20b są bezkonkurencyjne. Nasi odbiorcy często wykorzystują je w czasie różnorodnych prac w terenie. Pamiętajmy, że prawidłowe oznakowanie jest kluczowe w bezpiecznej podróży. Ułatwia i przyspiesza również pracę technikom. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sprzedajemy najwyższej klasy zapory drogowe, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zwracajmy uwagę na stosowanie w swojej pracy najwyższych standardów. Dzięki temu praca w terenie stanie się bezpieczniejsza, a na tym nam wszystkim najbardziej zależy. Prawidłowe oznakowanie to dzisiejszy standard profesjonalnych placów budowy.