Kocie oczka

Informacje

Zapewnienie bezpieczeństwa na drogach jest jednym z najważniejszych zadań drogowców. W tym celu stosuje się nie tylko znaki drogowe, ale także kocie oczka na drodze, które są informacją dla kierowców o końcu pasa ruchu, w miejscach nieoświetlonych. To małe punkty odblaskowe w różnych kolorach montowane na drogach, na ich krawędziach, w miejscach postoju na jezdni, a także wszędzie tam, gdzie występują trudności w zlokalizowaniu krawędzi jezdni. Montuje się je również na łukach dróg, przed progami zwalniającymi i na przejściach dla pieszych. Są uzupełnieniem znaków poziomych poprzecznych i podłużnych.

Kocie oczka drogowe 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kocie oczka na drodze

W naszym sklepie oferujemy kocie oczka drogowe, które są gwarancją bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. Informują, ostrzegają i kierują wszystkich kierowców na różnych odcinkach dróg. Nasze kocie oczka drogowe to różne produkty, zarówno na klej, jak i z trzpieniem czy szklane. W ofercie posiadamy także skuteczny i wydajny klej do kocich oczek drogowych. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się ogromną trwałością i wytrzymałością, dlatego są idealnym wyborem dla drogowców. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kocich oczek drogowych, a także innych produktów jak progi zwalniające, lustra drogowe i wiele innych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Kocie oczka drogowe - co mamy w ofercie?

Kocie oczka, które prezentujemy w ofercie naszego sklepu to elementy niezwykle przydatne w oznaczaniu dróg czy miejsc postoju. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, dlatego warto przejrzeć wszystkie produkty. Polecamy zerknąć na kocie oczka z trzpieniem. Są to punktowe elementy odblaskowe solarne LED z trzpieniem mocującym. Wykonane zostały z silikonu monokrystalicznego z obudową aluminiową. Do wyboru są kolory odblasku: biało/ białe, czerwono/ czerwone i biało/czerwone. Oczywiście to nie wszystko. Nasza oferta to naprawdę spora ilość różnych kocich oczek drogowych, z których każda osoba może wybrać coś dla siebie. Mamy atrakcyjne ceny, o czym na co dzień przekonują się nasi klienci. Należy wiedzieć, że kocie oczka na drogach to ogromne bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu, szczególnie w sytuacji, kiedy zapada zmierzch, nocą i podczas trudnych warunków na drogach. Świetnie uzupełniają inne oznaczenia drogowe, dlatego warto pomyśleć o ich zastosowaniu.