Podstawy Drogowe

Informacje

Znaki pionowe oraz skrajnie drogowe wymagają odpowiedniego umocowania. Jeśli nie ma możliwości zamocowania znaków na stałe w gruncie lub za pomocą betonu, czy felg, to najlepszą opcją będzie wykorzystanie podstaw drogowych. W Sklepie Drogowym znajdą Państwo podstawy pod znaki drogowe, które zostały wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów, takich jak guma i PCV. Zagwarantować one mogą bezpieczeństwo oraz odporność na uszkodzenia. Zapraszamy serdecznie Państwa do zapoznania się z naszą ofertą podstaw drogowych.

Podstawy Drogowe 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Podstawy pod znaki drogowe - w jakich sytuacjach są potrzebne?

Podstawy drogowe najczęściej umożliwiają zamocowanie na nich sierżantów drogowych, tablic kierunkowych U-21, czy barier drogowych. Służą do podtrzymywania tymczasowych znaków, a także płotków do zabezpieczania robót drogowych. Najczęstsze wykorzystywanie podstaw drogowych ma miejsce wtedy, gdy na drodze odbywają się roboty. Wtedy też należy oznakować dane miejsce tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo poruszającym się po jezdni. Z racji tego, że prace drogowe nie będą trwały w jednym miejscu wiecznie, postawienie tymczasowych znaków na podstawach pod znaki drogowe jest najlepszym rozwiązaniem. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo zapoznać się z pięcioma rodzajami podstaw drogowych. W asortymencie mamy takie rodzaje podstaw pod znaki drogowe, które idealnie sprawdzą się dla tymczasowego zamocowania znaków, zapór, tablic kierujących.

Sklep Drogowy i jego oferta podstaw drogowych

Wszystkie podstawy drogowe, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, mają wysoką jakość oraz korzystną cenę. Dostępność tych produktów jest duża; nie ma co się obawiać, że asortymentu zabraknie. Wszystkie rodzaje podstaw pod znaki drogowe, a także nogi do zapory, które też możecie Państwo znaleźć w tej kategorii, mają odpowiednie certyfikaty, ale też są zgodne z normami regulowanymi przez przepisy prawne. Jeśli jednostki budżetowe chciałby zakupić nasze podstawy, to proponujemy w razie konieczności odroczenie terminu płatności. Wysyłki dokonujemy jak najszybciej, lecz możliwy jest również odbiór osobisty. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą naszych podstaw pod znaki drogowe, ale nie tylko z nimi.