U-3 Tablice prowadzące

Informacje

Tablice prowadzące określane często jako jodełki są spotykane na wielu drogach krajowych i lokalnych. To białe tło z czerwoną strzałką, która wykonana jest przy użyciu materiałów odblaskowych. Wszystko po to, aby jak najlepiej zwiększać widoczność i bezpieczeństwo kierowców. Zdarza się, że w celu zachowania maksymalnego bezpieczeństwa stosuje się wraz z tablicami prowadzącymi żółte lub białe światło pulsujące, które doskonale zwraca uwagę wszystkich uczestników ruchu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tablic prowadzących, a także do zakupu innych akcesoriów drogowych jak pylony drogowe, słupki drogowe, znaki drogowe i wiele innych produktów wykonanych z wysokiej jakości komponentów.

U-3 Tablice prowadzące 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Tablice prowadzące - gdzie się je stosuje?

Tablice prowadzące stosuje się wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie szczególnej ostrożności. To skrzyżowania typu T, miejsca robót drogowych, łuki poziome, a także na wyspach rond, szczególnie tych położonych poza strefą zabudowaną. Zdarza się również, że tablice prowadzące stosuje się w wielu innych miejscach. Są to np. tymczasowe objazdy, wzniesienia i wiele innych. Najczęściej jednak wykorzystuje się je do wskazania ostrych zakrętów i miejsc, gdzie zachodzi konieczność zmiany pasa ruchu. Ze względu na zastosowaną kolorystykę tablice prowadzące pozwalają na skuteczne oznaczenie dróg, zwiększając tym samym uważność kierowców i zmuszając ich do zmiany prędkości jazdy.

Czym wyróżniają się nasze tablice prowadzące?

Prezentowane w naszej ofercie tablice prowadzące to przede wszystkim zgodność ze wszystkimi określonymi normami. Są stworzone z podkładów metalowych ocynkowanych i pomalowanych. Pokryte są także folią odblaskową I generacji, dzięki czemu gwarantują odpowiednią widoczność. Tablice prowadzące U3 prezentowane w naszej ofercie występują w kilku rozmiarach jak 1800x600 oraz 1200x600, dlatego każdy znajdzie produkt, którego szuka. Wszystkie produkowane przez nas znaki są odporne na trudne warunki atmosferyczne, dlatego nie ma obaw o ich wytrzymałość na promieniowanie UV czy wilgoć. Gwarantujemy, że nasze produkty to doskonała jakość w przystępnej cenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty akcesoriów drogowych, a w przypadku pytań do kontaktu. Chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru.