Tabliczki z nazwą ulicy

Informacje

Przechadzając się lub przejeżdżając ulicami naszych miast czy wsi mijamy je codziennie. Tak naprawdę rzadko kiedy zwracamy na nie uwagę. Przydają nam się dopiero wtedy, kiedy poszukujemy jakiegoś konkretnego adresu. Chodzi tutaj o tabliczki z nazwami ulic. Zawierają one krótką informację, ale jakże pomocną. W naszej ofercie Hurtowni Drogowej znajduje się niejedna taka tabliczka z nazwą ulicy. Serdecznie zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty.

Tabliczki z nazwą ulicy 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Jak powinna wyglądać tabliczka z nazwą ulicy?

Tabliczka z nazwą ulicy nie ma stricte ustalonego konkretnego wyglądu, jaki musi spełniać, aby realizować przepisy prawne. Kolor tabliczki oraz czcionka, którą zostanie napisana nazwa ulicy, wybierana jest przez inwestora. Natomiast przepisy nakazują, aby takie tabliczki z nazwami ulic były czytelne. Dlatego też czcionka nie może być zbyt mała, a jej kolor musi kontrastować się z tłem. Wykonanie takiej tabliczki z nazwą ulicy nie ma narzuconego jakiegoś jednego rodzaju materiału. W naszej ofercie Hurtowni Drogowej znajdziecie Państwo tabliczki z nazwą ulicy wykonane na podkładzie metalowym, blaszanym lub blaszanym ocynkowanym. Niektóre z nich zostały wyklejone folią, jednakże na innych litery były wycinane ploterowo. Mamy kilka rozmiarów tabliczek z nazwami ulic, z których większość posiada 80 cm długości i 20 cm szerokości.

Oferta tabliczek z nazwami ulic w naszej Hurtowni Drogowej

Nasze tabliczki z nazwami ulic są wykonane z solidnej konstrukcji, która podkreśla ich wysoką jakość i zapewnia wieloletnią wytrzymałość. Wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty oraz wpisują się w przepisy prawne. Tabliczki mają widoczne napisy oraz skontrastowany kolor czcionki z tłem. Informujemy, że dostępność asortymentu jest duża. Zamówienie realizujemy szybko i jesteśmy w stanie dostarczyć je pod wskazany adres. Również możecie Państwo odebrać produkty osobiście. Taka tabliczka z nazwą ulicy jest u nas do kupienia w przyzwoitej cenie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się także z innymi produktami dostępnymi w naszej Hurtowni Drogowej.