Odbojnice metalowe

Informacje

Odboje metalowe to elementy wielofunkcyjne. Ich zadaniem jest ostrzeganie, ochranianie konstrukcji, zapobieganie wypadkom, odgradzanie niebezpiecznej sfery. Dzięki nim miejsce pracy, zakład, budowa czy innego rodzaju obiekt staje się bezpieczniejszy. W naszej ofercie odbojników metalowych mamy do zaoferowania Państwu odbojnice słupowe oraz barierę.

Odbojnice metalowe 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

W jakich miejscach i w jakim celu używa się odbojów metalowych?

Odbojniki metalowe najczęściej używane są w zakładach pracy, magazynach, czy halach produkcyjnych, w których poruszają się wózki widłowe i paleciaki. Dzięki nim pracownikom łatwiej jest zauważyć jakąś przeszkodę i ją ominąć. Odboje metalowe stosowane są również do wyznaczania miejsc parkingowych. Dzięki nim nie wjedziemy w inne auto, filary czy też słupy. Zaparkują Państwo swój pojazd w konkretnym, bezpiecznym miejscu i unikną niepotrzebnych problemów finansowych. 

Odbojniki metalowe w ofercie Hurtowni Drogowej

W naszej ofercie odbojów metalowych mamy do zaproponowania Państwu dwa rodzaje odbojników w kształcie słupków oraz barierę drogową. Wszystkie te odbojniki metalowe są wykonane z metalowej konstrukcji, ocynkowane oraz pomalowane proszkowo. Zostały oklejone folią odblaskową I generacji, co jest w stanie potwierdzić ich wysoką jakość. Odboje metalowe spełniają wszystkie wymagania ustawy i mają niezbędne certyfikaty. Serdecznie zapraszamy do zakupu odbojników w naszej Hurtowni Drogowej. Dostarczymy je Państwu pod wskazany adres, ale także umożliwiamy odbiór osobisty.