Odbojniki narożnika

Informacje

Odbojnice narożne to elementy, które służą do osłaniania różnych konstrukcji w takich miejscach, jak hale produkcyjne, garaże podziemne czy parkingi wielopoziomowe. Chociaż to nie wszystko. W szpitalach, czy szkołach odbojnice narożnikowe chronią narożniki przed uszkodzeniem, zabrudzeniem oraz zakrywają nierówności. W ofercie naszego Sklepu Drogowego mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju odbojniki - gumowe, kauczukowe oraz piankowe. 

Odbojniki narożnika 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 25,00 zł

    Odbojnik- Ochraniacz Ściany Wymiary: Wysokość 800mm Szerokość każdego boku: 100mm Grubość: 8mm Waga: 1kg Oklejony Żółtą folią odblaskową Stosowany w celu zapobiegania uszkodzeń ściany poprzez uderzenia samochodów, wózków widłowych i innych pojazdów na parkingach, placach, halach, magazynach itp...

    25,00 zł
    20,33 zł Netto
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Gdzie i po co montować odbojnice narożne?

Odbojnice narożne najlepiej sprawdzają się jako ochrona oraz oznakowanie słupów, ścian i regałów. Zabezpieczają one różne wystające elementy. Najczęstszymi miejscami, w których umieszcza się takie odbojnice narożnikowe, są miejsce załadunku i rozładunku towaru, wejścia i wjazdy do budynku. W naszym sklepie można kupić odbojniki, które są trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Odbojnice narożne są szybkie i łatwe w montażu, wystarczy użyć kołków lub kleju. 

Oferta odbojnic narożnych w Sklepie Drogowym

Wszystkie odbojnice narożne, które są dostępne do zakupienia w naszym sklepie, spełniają normy regulowane przez prawo oraz posiadają niezbędne certyfikaty. Cena takich odbojników nie jest wygórowana, a ich zakup oraz montaż, może pozwolić uniknąć kosztów zniszczenia mienia. Nie trzeba martwić się o dostawę asortymentu. Produkty dostarczymy Państwu pod same drzwi. Zapraszamy do zakupów naszych odbojnic narożnikowych także jednostki budżetowe, dla których mamy do zaoferowania odroczone terminy płatności.