Znaki Aktywne Led

Informacje

Znaki drogowe mogą być pionowe, poziome, ale nie tylko. Wyróżnia się także oznakowanie aktywne, inaczej pulsacyjne. Taka sygnalizacja umiejscawiana jest najczęściej w miejscach niebezpiecznych szczególnie dla pieszych. Podświetlane znaki drogowe poprzez swoje pulsowanie zwracają uwagę kierowców i w taki sposób zwiększają bezpieczeństwo na drodze. W ofercie naszej Hurtowni Drogowej mamy do zaoferowania Państwu aż sześć różnych oznakowań aktywnych

Znaki Aktywne Led 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Podświetlane znaki drogowe - rodzaje i zastosowanie

Najbardziej popularnymi podświetlanymi znakami drogowymi jest ograniczenie prędkości, przejście dla pieszych, STOP, a także tablice kierunkowe. Natomiast w naszej hurtowni znajdziecie Państwo aktywne radary prędkości oraz podświetlane przejście dla pieszych. Oznakowanie aktywne w postaci radaru stosowane jest w miejscach, gdzie zaleca się uspokojenie ruchu. Są to takie punkty jak: szkoła, osiedla czy okolice przejścia dla pieszych. Podświetlane znaki drogowe, a w naszym wypadku podświetlane przejście dla pieszych, jest energooszczędne. Świeci się tylko wtedy, kiedy czujnik wykryje pieszego na pasach. Nasze produkty są tanie oraz zostały zaprojektowane tak, aby oszczędzać energię. 

Oznakowanie aktywne w szerokim asortymencie Hurtowni Drogowej

Podświetlane znaki drogowe w naszej hurtowni są dostępne w wysokiej ilości. Oznakowanie aktywne jest wysokiej jakości, a fakt energooszczędności może to potwierdzić. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu naszych podświetlanych znaków drogowych i innych produktów z oferty.