Słupki do znaków

Informacje

Znaki drogowe to podstawa bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ich znajomość jest niezbędna, jednak ich umieszczenie na jezdni, poboczu, chodniku, czy w dowolnym innym miejscu, możliwe jest dzięki słupkom do znaków drogowych. Jest to ogólna nazwa wielu rozwiązań, które dostępne są w atrakcyjnej ofercie Hurtowni Drogowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem słupków do znaków drogowych.

Słupki do znaków 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Trwałe słupki do znaków drogowych - rodzaje

Słupki do znaków drogowych to nie tylko typowe rury o kształcie walca, ale także wygodne, trójkątne stojaki. Słupki do znaków drogowych mogą być montowane na stałe lub tymczasowo. Ze względu na sposób mocowania słupy mogą być wmurowane w podłoże, wkopane z odpowiednim obciążeniem lub przykręcone do podłoża (jeżeli istnieje taka możliwość). Jeżeli interesuje Państwa zamontowanie słupków jedynie na określony czas to w naszej ofercie znaleźć można także funkcjonalne podstawy drogowe do tymczasowych oznakowań - okrągłe i prostokątne. Są to stabilne konstrukcje, dzięki czemu ich przesunięcie, czy przewrócenie jest bardzo utrudnione. 

Solidne słupki do znaków drogowych zgodne z obowiązującymi normami

Słupki do znaków drogowych w ofercie Hurtowni Drogowej spełniają wszystkie normy odnośnie znaków drogowych. Klasyczny słupek to rura ocynkowana o średnicy 60 mm i grubości 2 mm. Nasze słupki do znaków drogowych posiadają zaślepkę (korek) oraz element kotwiczący, dzięki czemu nie jest możliwe obracanie się elementu. Dostępne są słupki o różnych wysokościach, a tę należy dostosować do miejsca, gdzie dany znak drogowy zostanie postawiony oraz do przepisu ruchu drogowego np. dolna krawędź znaku (lub grupy znaków) umieszczonego w miejscu, gdzie dopuszczalny jest ruch pieszy powinna znajdować się na wysokości minimum 2,2 m.

Tanie słupki do znaków drogowych w ofercie Hurtowni Drogowej

Hurtownia Drogowa z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje wysokiej jakości słupki do znaków drogowych. Nasze atuty to korzystna cena, duża dostępność proponowanych artykułów oraz krótki czas realizacji zamówienia. Zarówno nasze słupki do znaków drogowych, jak i pozostałe produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz spełniają wszelkie normy wynikające z przepisów. Zamówione produkty można odebrać stacjonarnie w naszej siedzibie oraz możemy je dostarczyć pod wskazany przez Państwa adres. Ponadto oferujemy odroczone terminy płatności dla jednostek budżetowych oraz profesjonalne doradztwo w doborze właściwych rozwiązań. W szerokim asortymencie znajdują się również farby drogowe, znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, ograniczniki parkingowe i elementy gumowe oraz wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do zakupów!