Blokady inne

Informacje

Blokady inne 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 100,00 zł

    Słupki wykonane z profilu zimno giętego 50x50 na podstawie 150x150x4 Wysokość całkowita:60cm Słupek posiada ucho- możliwość zastosowania łańcucha Słupki są piaskowane oraz malowane proszkowo! Całość wykończona czerwoną folią odblaskową.

    100,00 zł
    81,30 zł Netto
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Blokady parkingowe są ciekawymi urządzeniami, które mają zadanie rozwiązać problem braku miejsca postojowego np. po powrocie z pracy do domu. Ze względu na coraz większe natężenie ruchu widocznego w miastach, problemem okazuje się zaparkowanie pojazdu nawet w miejscach, które zostały przez nas wcześniej opłacone. Pomocnym w rozwiązaniu problemu okazuje się zakup blokady parkingowej innej. W sklepie internetowym “Hurtownia Drogowa” znaleźć można bogaty asortyment wszelkich praktycznych blokad. Jednym z prostych w użyciu gadżetów rozwiązujących niedobór miejsc parkingowych jest m.in. słupek, który uniemożliwia zaparkowanie osobie, która nie jest do tego upoważniona.

Inne blokady parkingowe - jakie wybrać?

Rosnące zainteresowanie blokadami parkingowymi sprawia, że stale poszerzamy nasz asortyment. W sklepie internetowym znaleźć można różnorodne rozwiązania, które znacząco ułatwią korzystanie z własnego miejsca postoju. Ogranicza to stres i czas, który często tracimy na krążenie po osiedlu w godzinach szczytu szukając miejsca na zaparkowanie auta. Wysokość naszych słupków wynosi 60 cm. Dodatkowo produkty te odporne są na korozję. Słupki wyglądają estetycznie ponieważ zostały pomalowane proszkowo w odcieniach bieli i czerwieni. Widoczne tzw. “ucho” umożliwia zastosowanie łańcucha. Nasze blokady wykonane są z plastiku dlatego też konstrukcja jest lekka i łatwa w montażu. Co więcej, całość posiada zastosowaną czerwoną folię odblaskową. Tak oznaczonego miejsca, nie da się nie zauważyć. Warto skorzystać z alternatyw jakie stworzone zostały dla naszego bezpieczeństwa i wygody.