Blokady Parkingowe

Informacje

Blokady parkingowe

Parking to szczególne miejsce. Kierowcy bywają poirytowani, zmęczeni, nie przystosowani do parkowania samochodu w miejscach o zwiększonym ruchu. Szczególnie na terenie supermarketów parkingi muszą być przystosowane do wyjątkowych warunków. W dużych miastach jest podobnie. Zakorkowane miasto, walka o dobre miejsce postojowe lub jakiekolwiek, które pozwoli na zaparkowanie. Wciąż wiele osób nie potrafi parkować w sposób odpowiedzialny i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Najlepszym sposobem by nauczyć kierowców dostosowania do ogólnie przyjętych norm są blokady parkingowe.

Blokady Parkingowe 

Jest 28 produktów.
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Bezpieczeństwo z blokadami parkingowymi

To specjalne urządzenia, które mają na celu zabezpieczenie wjazdu lub miejsca parkowania przed nieuprawnionymi samochodami i nieodpowiedzialnymi kierowcami. Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż blokad parkingowych w różnorodnych wariantach. Użycie blokad sprawi, że kierowcy poczują ograniczenie i będą musieli dostosować się do ogólnie przyjętych norm. Posiadamy proste rozwiązania jak na przykład popularne pachołki, ale również sprzęt specjalistyczny na przykład ciężkie i solidne blokady. Obie metody potrafią być skuteczne, ale nie w każdych warunkach sprawdzą się pachołki. W miejscach szczególnie narażonych na duży ruch i zróżnicowanie kierowców warto zainwestować w opcję drugą.

Blokada parkingowa przy posesji czy też urzędzie

Metoda użycia blokad parkingowych jest bezpieczna, wygodna i skuteczna. Kolejną zaletą sprzętu dostępnego w naszym sklepie jest cena. Blokady parkingowe są stosunkowo tanie. Nasza firma oferuje ręczne blokady parkingowe w zróżnicowanych kształtach tzw. choinka, motyl, przeznaczone do zablokowania wjazdu na miejsce parkingowe. Tego typu rozwiązania mają zastosowanie różnych miejscach, przy posesjach czy urzędach. Ponadto posiadamy również blokady parkingowe zamykane na kłódkę i te, które posiadają solidne mocowania.

Nasz sprzęt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegną zniszczeniu podczas kapryśnych warunków atmosferycznych. Wszystkie produkty z naszej oferty gwarantują łatwość obsługi, bezawaryjne funkcjonowanie, wysoką jakość wykonania oraz stabilną konstrukcje. Blokady parkingowe są wykonane estetyczne i w sposób, które ułatwią zachowanie najwyższych form bezpieczeństwa. Posiadają elementy odblaskowe, które są widoczne o zmroku.

Blokady parkingowe w sklepie Froled