U-17 Progi podrzutowe

Informacje

Progi podrzutowe stosuje się najczęściej w miejscach, w których z powodów bezpieczeństwa konieczne jest wymuszenie ograniczenia prędkości pojazdów. Miejsca te to między innymi przedszkola, szkoły, szpitale, tereny mieszkalne i zabudowane. Progi podrzutowe charakteryzują się krótkim najazdem i są przeznaczone do spowolnienia ruchu do ok. 5-10 km/h.  Próg zwalniający podrzutowy jest jednym z najpopularniejszych i najszybszych sposobów na ochronę najbardziej narażonych uczestników ruchu drogowego. Główną zaletą tego rozwiązania jest fizyczne wymuszenie ograniczenia prędkości przez kierowców. Co więcej, montaż progów podrzutowych jest niezwykle łatwy i szybki, co czyni to rozwiązanie niezwykle docenianym. Sprawdź naszą pełną ofertę.

U-17 Progi podrzutowe  

Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Progi podrzutowe stosowane są w celu uspokojenia oraz spowolnienia ruchu pojazdów w obszarze, gdzie nadmierna prędkość może stanowić zagrożenie. Progi podrzutowe pełnią podobną funkcję co progi zwalniające stosowane na drogach publicznych. Dzięki progom zwalniającym poprawia się bezpieczeństwo na drodze, zmniejsza się ilość wypadków, kolizji czy nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo próg zwalniający podrzutowy w naszym sklepie ma znakomitą cenę. Jest to najlepsze rozwiązanie na rynku.

Próg zwalniający podrzutowy

Próg zwalniający podrzutowy to urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego w postaci poprzecznej wypukłości na jezdni. Służą do kontrolowania ruchu pojazdów. Uspokajają ruch, wymuszając na kierowcach ograniczenie prędkości samochodów. Przejazd przez próg z prędkością większą niż dopuszczalna, która przeważnie wynosi 20 lub 30 km/h, powoduje podbicie kół auta, a tym samym dyskomfort dla osób poruszających się pojazdem. Progi podrzutowe sprawdzają się m.in. przy budynkach publicznych, przy szkołach, na parkingach i na wewnętrznych drogach osiedlowych.


Duży wybór najlepszej jakości progów zwalniających podrzutowych znajdą Państwo w naszej ofercie.  Progi podrzutowe wykonane są z odpornej na ścieranie, wysokiej jakości gumy lub tworzywa PCV. Wśród asortymentu naszego sklepu znajdą Państwo także m.in. pachołki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, lustra drogowe. Wszystko, co jest potrzebne, aby na drogach było bezpieczniej.