Blokady na kłódkę

Informacje

Właściciele prywatnych parkingów czy posesji bez ogrodzenia, którzy nie chcą, aby na ich teren wjeżdżały niepożądane osoby, powinny zainwestować w blokady parkingowe na klucz. Są one bardzo popularne przy centrach handlowych, w mieście, hotelach, szpitalach czy na terenie wokół osiedli mieszkaniowych. Blokady parkingowe na klucz to trwały, skuteczny i niedrogi sposób, aby wyznaczyć granice. Wszystkie blokady parkingowe oferowane przez nasz sklep hurtownia-drogowa.com.pl cechuje wybór najwyższej jakości materiałów. Dbamy o to, aby nasze produkty zadowoliły najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu, a w razie pytań, chętnie służymy fachową pomocą.

Blokady na kłódkę 

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo blokady parkingowe na klucz typu police, choinka, słoń, serce, motyl, Y czy słupki blokujące. Blokady zostały wykonane z profilu zimno giętego, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia, zarówno przypadkowe, jak i te umyślne. Blokady parkingowe na klucz są również odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Każda blokada parkingowa oklejona jest pasami odblaskowymi, również odpornymi na warunki atmosferyczne, które są bardzo dobrze widoczne w nocy, posiada w zestawie kłódkę oraz kotwy montażowe. Wszystkie produkty zabezpieczone są antykorozyjnie podkładem cynkowym. Blokady parkingowe na klucz gwarantują, że Państwa miejsce parkingowe będzie zawsze do dyspozycji i nie trzeba obawiać się o to, gdzie pozostawić pojazd.

Blokady parkingowe to idealne rozwiązanie w dużym mieście

Poruszanie się samochodem po dużym mieście, czy mieszkanie w centrum łączy się często z problemem znalezienia miejsca do zaparkowania. Znalezienie miejsca parkingowego w godzinach szczytu jest nie lada wyczynem i sztuką. Ten sam problem spotyka mieszkańców, którzy po powrocie z pracy nie mogą zaparować, np. pod swoim blokiem. Często kończy się tym, że pojazd zaparkowany jest w nieodpowiednim miejscu, co stwarza potencjalne zagrożenie. Jednak coraz bardziej popularne stało się montowanie blokad parkingowych. Kiedy mieszkaniec wykupuje miejsce parkingowe pod swoim blokiem, ma możliwość zamontowania na nim specjalnych blokad. Blokady parkingowe na klucz są zamykana na kłódkę, do której klucze posiada jedynie właściciel miejsca. W związku z tym nikt bez wiedzy właściciela nie będzie mógł takich barierek otworzyć. Blokady parkingowe na klucz skutecznie wpływają na egzekwowanie swoich praw do danego miejsca. Mieszkańcy mają możliwość zaparkowania samochodu na swoim miejscu bez konieczności poszukiwania innej, bardziej odległej lokalizacji.

Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Zachęcamy, również do zapoznania się z pozostałymi produktami oferowanymi przez nasz sklep internetowy. Znajdą Państwo u nas m.in. znaki drogowe, bariery drogowe, progi zwalniające i wszystko, co zapewni bezpieczeństwo na drodze.