Masa asfaltowa na zimno w workach

Informacje

Nierówności na drogach są ogromnym problemem w wielu województwach w całej Polsce. Szybko rozwijający się transport i masa pojazdów codziennie przemierzają tysiące kilometrów, wpływa destrukcyjnie na stan nawierzchni w całym kraju. W tym celu oferujemy masę asfaltową na zimno sprzedawaną w workach.  To wysoka jakość i doskonała forma pakowania, dzięki czemu jest uniwersalnym produktem, który powinien znaleźć się w wyposażeniu wszystkich drogowców. Pozwala na szybką naprawę dróg asfaltowych i utrzymanie ich w należytym stanie. To mieszanka mineralno-asfaltowa o doskonałych właściwościach i szybkości działania. Nasza masa asfaltowa w workach jest uniwersalnym produktem, łatwym w stosowaniu, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla wielu drogowców. Zachęcamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu.

Masa asfaltowa na zimno w workach 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Masa asfaltowa w workach - uniwersalne rozwiązanie

Dostępna w naszym sklepie internetowym masa asfaltowa w workach jest idealnym produktem do naprawy dróg asfaltowych. Pozwala na szybkie wypełnienie dziur po mrozach, dziur erozyjnych i wielu innych. Daje możliwość skutecznego łatania krawędzi, ubytków, a także wyrównywania nawierzchni. Jest doskonałym produktem w magazynowaniu. Sucha formuła naszej masy asfaltowej na zimno, a także jej forma pakowania sprawiają, że jest to produkt, który cieszy się ogromną popularnością i powodzeniem wśród drogowców. Znajduje się w stanie sypkim, dlatego zachowuje idealną urabialność. Może być magazynowana na świeżym powietrzu, zapakowana bądź w stanie luźnym. Nawet w czasie długiego przechowywania nie traci swoich cennych właściwości i jest gotowa do użycia. To produkt odporny na mróz i działanie wysokich temperatur. Nasza masa asfaltowa na zimno to produkt funkcjonalny, który zaskakuje nawet najbardziej wymagających. To efektywna praca i szybki przebieg. Zapraszamy do zakupów!

Asfalt w worku - jak go aplikować?

Masy asfaltowe układa się na podłożach oczyszczonych ze śniegu, lodu, wody, luźnych kawałków i zanieczyszczeń. Koniecznie należy usunąć stojącą wodę. Przy aplikowaniu masy asfaltowej na beton, warto zadbać o zagruntowanie powierzchni. Warto wiedzieć, że nasz asfalt w worku zaraz po aplikacji tworzy bezpieczną i gotową do ruchu kołowego powierzchnię. W celu zmniejszenia efektu przyklejania się opon warto posypać powierzchnię piaskiem łamanym. Będzie ona utwardzać się pod wpływem nacisku opon. Naszą masę asfaltową na zimno można stosować praktycznie przez cały rok. Nie straszny jej deszcz, wilgoć, mróz. Należy pamiętać, aby zaprzestać układania powierzchni w temperaturze poniżej -5 stopni Celsjusza.

Gdzie stosuje się masę asfaltową na zimno?

Masa asfaltowa, którą prezentujemy w tej ofercie, jest doskonałym produktem stosowanym w naprawach dróg asfaltowych. Za jej pomocą można uzupełnić dziury po mrozach, wyrwy erozyjne, wyboje, ubytki czy krawędzie dróg. Nasz asfalt w worku pozwala także na wyrównanie nawierzchni przy urządzeniach, które są wbudowane w ulicę np. przy studzienkach. Prezentowany asfalt w worku pozostaje sypki, nadaje się do magazynowania przez przynajmniej 6 miesięcy, a zapakowany w worki może być magazynowany jeszcze dłużej. Nie traci swoich właściwości i jest gotowy do użytku. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż posiadamy jedynie profesjonalne i bardzo solidne produkty. Gwarantujemy zadowolenie z naszej masy asfaltowej na zimno.