Bariery Drogowe

Informacje

Bariery drogowe mają na celu zapewnianie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Są stosowane tam, gdzie wymagana jest szczególna kontrola przejazdu w miejscach, w których przejechanie pojazdu poza krawędź drogi lub przekroczenie pasa dzielącego może mieć poważne konsekwencje. Bariery drogowe powinny być widoczne i przystosowane do obiektu, tak by uczestnicy ruchu drogowego bez problemu je dostrzegli. W naszym sklepie mamy tylko najlepszej jakości bariery, które cechują się widocznością z dużej odległości, dzięki temu dają możliwość kierowcom na swobodne hamowanie i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

Bariery drogowe i chodnikowe

Bariery Drogowe 

Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Bariery chodnikowe i drogowe

Profesjonalna bariera drogowa

Bezpieczeństwo na drogach jest najważniejsze, a wszystko dlatego, że przekraczając określone granice narażamy na zagrożenie każdego, kto znajduje się w pobliżu. Poszkodowanymi są kierowcy, pasażerowie, pozostali uczestnicy ruchu drogowego oraz piesi lub rowerzyści, jeśli znajdują się w pobliżu. Bariery ochronne drogowe mają na celu uświadomić kierowcom, że teren wymaga stosownych ograniczeń prędkości. Najczęściej są stosowane na wiaduktach i nasypach, w okolicach słupów i budynków. Wszędzie tam, gdzie kolizja może spowodować wyjątkowe zniszczenia. To doskonały rodzaj zabezpieczenia, szeroko wykorzystywany przez drogowców.

Bariery ochrony - maksymalne bezpieczeństwo na drogach

Prawidłowy projekt bariery ochronnej powinien przestrzegać pewnych reguł, w wyniku których uczestnicy ruchu drogowego będą mogli czuć się bezpiecznie. Bariera ochronna drogowa powinna uniemożliwiać przejechanie pojazdu poza obszar graniczny drogi lub przez pas rozdziału na jezdnię poprzeczną dla przeciwnego kierunku ruchu. Ponadto jej zastosowanie ma na celu przeciwdziałanie zagrożeniu dla innych pojazdów. Jeśli bariera drogowa jest wykonana profesjonalnie, to w dużej mierze zapewnia pojazdom możliwie jak najmniejsze uszkodzenie w przypadku ewentualnego wypadku. Kierowca nie ucierpi, ewentualną stratą będzie uszkodzenie nadwozia pojazdu.

Nasze bariery ochrony są zgodne z przyjętymi normami

W naszej ofercie posiadamy bariery drogowe, które spełniają wszystkie konieczne wymagania i są zgodne z ogólnie przyjętymi normami. Są wytrzymałe, ale nie powodują znacznych uszkodzeń pojazdu. Kierowcy mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że w przypadku zderzenia z barierą ochronną jest małe prawdopodobieństwo by doznali poważnych uszkodzeń. Ponadto są zaprojektowane, tak by były widoczne dla kierowców o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasze barierki drogowe są łatwe w montażu, a także wyjątkowo solidne, dlatego można je stosować wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Balustrady energochłonne - wysoka jakość wykonania

Przedstawione w ofercie naszego sklepu internetowego balustrady energochłonne są stworzone w taki sposób, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo na drogach. Dzięki temu żaden pojazd nie będzie w stanie zjechać w drogi w niebezpieczne miejsce. Wszystkie nasze produkty to wysoka jakość, dlatego zachęcamy do zakupów. Posiadamy nie tylko barierki drogowe, ale również znaki drogowe, lustra drogowe, słupki drogowe i wiele innych produktów, które zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach, nie tylko dla kierowców, ale również pieszych i rowerzystów.