Bariery Drogowe

Informacje

Bariery drogowe mają na celu zapewnianie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Są stosowane tam, gdzie wymagana jest szczególna kontrola przejazdu w miejscach, w których przejechanie pojazdu poza krawędź drogi lub przekroczenie pasa dzielącego może mieć poważne konsekwencje. Bariery powinny być widoczne i przystosowane do obiektu, tak by uczestnicy ruchu drogowego bez problemu je dostrzegli. W naszym sklepie mamy tylko najlepszej jakości bariery, które cechują się widocznością z odległości, która daje możliwość kierowcom swobodnego hamowania i zwolnienia.

Bariery drogowe i chodnikowe

Bariery Drogowe 

Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Bariery chodnikowe i drogowe

Profesjonalna bariera drogowa

Bezpieczeństwo na drogach jest najważniejsze, ponieważ przekraczając granice narażamy na zagrożenie każdego kto znajduje się w pobliżu. Poszkodowanymi są kierowcy, pasażerowie, pozostali uczestnicy ruchu drogowego oraz piesi lub rowerzyści, jeśli znajdują się w pobliżu. Bariery ochronne mają na celu uświadomić kierowcą, że teren wymaga stosownych ograniczeń prędkości. Najczęściej są stosowane na wiaduktach i nasypach, w okolicach słupów i budynków. Wszędzie tam, gdzie kolizja może spowodować wyjątkowe zniszczenia.

Prawidłowy projekt bariery ochronnej powinien przestrzegać pewnych reguł, w wyniku których uczestnicy ruchu drogowego będą mogli czuć się bezpiecznie. Bariera powinna uniemożliwiać przejechanie pojazdu poza obszar graniczny drogi lub przez pas rozdziału na jezdnię poprzeczną dla przeciwnego kierunku ruchu. Ponadto jej zastosowanie ma na celu przeciwdziałanie zagrożeniu dla innych pojazdów. Jeśli bariera drogowa jest wykonana profesjonalnie, to w dużej mierze zapewnia pojazdom możliwie jak najmniejsze uszkodzenie w przypadku ewentualnego wypadku. Kierowca nie ucierpi, ewentualną stratą będzie uszkodzenie nadwozia.

Nasze bariery są zgodne z przyjętymi normami

W naszej ofercie posiadamy bariery drogowe, które spełniają wszystkie konieczne wymagania i są zgodne z ogólnie przyjętymi normami. Są wytrzymałe, ale nie powodują znacznych uszkodzeń pojazdu. Kierowcy mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc że w przypadku zderzenia z barierą ochronną jest małe prawdopodobieństwo by doznali poważnych uszkodzeń. Ponadto są zaprojektowane, tak by były widoczne dla kierowców o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasze bariery drogowe są łatwe w montażu.

Sprawdź nasze bariery chodnikowe