Farby Drogowe w Areozolu

Informacje

Farba drogowa w sprayu to wygodne narzędzie do malowania oznaczeń w halach, magazynach, parkingach, na budowach, boiskach, itp. Jest ona doskonałą alternatywą dla farb do malowania linii. Sposób jej użycia jest znacznie łatwiejszy i wygodniejszy od tradycyjnych farb, do których potrzeba dodatkowo pędzla czy wałka. Wybierając farbę drogową w sprayu, nie potrzebujecie Państwo żadnych dodatkowych narzędzi czy pomocy. W naszej ofercie znajdują się trwałe i sprawdzone farby drogowe w sprayu do malowania linii, znakowania symboli BHP, oznaczania dróg oraz parkingów i nie tylko. Szeroki wybór produktów pozwoli Państwu dobrać ten najlepszy, w zależności od potrzeb i budżetu.

Farby Drogowe w Areozolu 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 49,90 zł

  Kolor biały- pojemność 500ml Farby nadają się idealnie do wyznaczania miejsc parkingowych na parkingach zakładowych. Umożliwiają również wyznaczanie alei w halach produkcyjnych lub magazynowych. Precyzyjna dysza umożliwia uzyskanie linii bez "efektu mgły", jakość farby zapewnia doskonałe widoczność i trwałość namalowanych linii. Wszystko to w...

  49,90 zł
  40,57 zł Netto
  W magazynie
 • 49,90 zł

  Kolor żółty- pojemność 500ml Farby nadają się idealnie do wyznaczania miejsc parkingowych na parkingach zakładowych. Umożliwiają również wyznaczanie alei w halach produkcyjnych lub magazynowych. Precyzyjna dysza umożliwia uzyskanie linii bez "efektu mgły", jakość farby zapewnia doskonałe widoczność i trwałość namalowanych linii. Wszystko to w...

  49,90 zł
  40,57 zł Netto
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Farba drogowa w sprayu to najwyższej jakości spraye, zapewniające bardzo dobre krycie powierzchni. Są idealnym narzędziem do tworzenia trwałych, wytrzymałych linii o ostrych krawędziach. Nasza farba drogowa w sprayu pozwala na wymalowanie do 25 metrów linii z jednego pojemnika. Spraye są odporne na ścieranie, doskonale utrzymują aplikowany kolor. Farby wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz szybko schną.  Zastosowane razem z szablonami do znaków poziomych doskonale nadają się do malowania oznaczeń w magazynach, halach, a także na drogach, parkingach czy podjazdach. Nasze farby drogowe w sprayu można stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków. Nie zawierają ołowiu, toluenu i chlorofluoro-węglowodorów. Zgodne z rozporządzeniem REACH, chronią warstwę ozonową.

Farby drogowe w sprayu do wyznaczania linii

Linie oraz oznaczenia na halach produkcyjnych czy parkingach są niezbędne do uporządkowania ruchu, oraz mają duży wpływ na bezpieczeństwo pracy. Zastosowanie farb w sprayu jest szerokie, przydają się w sytuacjach, gdy trzeba wykonać czytelne i precyzyjne znakowanie poziome podłoża, a więc na magazynach i w obiektach przemysłowych do wytyczania szlaków transportowych, w zakładach pracy do oznaczania stref bezpiecznych i wymagających szczególnej ostrożności, na parkingach wewnętrznych i zewnętrznych oraz w garażach podziemnych, w halach sportowych, salach gimnastycznych i na boiskach czy stadionach, do znakowania ścieżek rowerowych i pieszych, na placach budowy i podczas remontów drogowych do wytyczania alternatywnych dróg przejazdu i malowania pasów ruchu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele kolorów, które nadadzą się do zaplanowanych prac.