Sygnalizacje Świetlne Wahadłowe

Informacje

Sygnalizacja świetlna wahadłowa – bezpieczeństwo na drodze jest istotne w każdej sytuacji, szczególnie podczas przebudowy i remontów. Może być ono zagwarantowane dzięki sygnalizacji świetlnej wahadłowej, jaką oferujemy Państwu w naszym sklepie. Ten typ sygnalizacji jest dedykowany do zastosowania w celu sprawnego kierowania ruchem pojazdów na zwężonych odcinkach dróg, kiedy możliwe jest korzystanie z tylko jednego pasa ruchu dla pojazdów poruszających się w obu kierunkach.

Sygnalizacje Świetlne Wahadłowe 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 5 749,00 zł

  Sygnalizacja świetlna Drogowa Wahadłowa Led W skład zestawu wchodzą 2 sygnalizatory wraz z wózkami na kółkach Sygnalizator 3 komorowy Lampy fi 200mm albo fi300mm Led (do wyboru) Każda z lamp zawiera 120 Led Zasilanie: uniwersalny akumulator 12v Istnieje możliwość zamontowania przejściówki na 230v Długi Czas Pracy, niski pobór prądu Wyraźne światło...

  5 749,00 zł
  4 673,98 zł Netto
  W magazynie
 • 6 199,00 zł

  Sygnalizacja świetlna Drogowa Wahadłowa Led z minutnikiem W skład zestawu wchodzą 2 sygnalizatory wraz z wózkami na kółkach Sygnalizator 3 komorowy Lampy fi 200mm Każda z lamp zawiera 120 Led Zasilanie: uniwersalny akumulator 12v Długi Czas Pracy, niski pobór prądu Wyraźne światło Gwarancja 2 lata, instrukcja obsługi Zapewniamy pomoc techniczną!

  6 199,00 zł
  5 039,84 zł Netto
  W magazynie
 • 7 499,00 zł

  Sygnalizacja świetlna Drogowa Wahadłowa Led  W skład zestawu wchodzą 2 sygnalizatory wraz z wózkami na kółkach Sygnalizator 3 komorowy Zasilanie: uniwersalny akumulator 12v Długi Czas Pracy, niski pobór prądu Wyraźne światło Gwarancja 2 lata, instrukcja obsługi Prosta obsługa! Zapewniamy pomoc techniczną!

  7 499,00 zł
  6 096,75 zł Netto
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. Właśnie dlatego stosuje się sygnalizację świetlną wahadłową, dzięki której ruch może odbywać się płynnie i przede wszystkim bezpiecznie dla wszystkich uczestników ruchu. Remont i idące za tym zwężenie odcinka drogi, sprawia, że niemożliwe jest jednoznaczne korzystanie z drogi przez oba pojazdy jadące w przeciwnych kierunkach. Zastosowanie sygnalizacji wahadłowej pozwala na zachowanie płynności ruchu, zwiększenie przepustowości pojazdów, bezpieczny ruch, a także zmniejszenie czasu, który będzie konieczny do przejechania odcinka ze zwężeniem drogi. Takie sygnalizatory wahadłowe są wymagane na remontowanych dłuższych odcinkach dróg, dlatego każda firma, która świadczy usługi remontów dróg, powinna pomyśleć o ich zakupie. Mamy bardzo szeroki wybór i bardzo konkurencyjne ceny, dlatego zachęcamy do ich zakupu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów! Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszej hurtowni drogowej była atrakcyjna dla wszystkich klientów, którzy poszukują wysokiej jakości artykułów drogowych.

Sygnalizacja wahadłowa - jakie mamy w ofercie?

Jako hurtownia drogowa zajmujemy się zarówno handlem detalicznym, jak i hurtowym. Oferujemy wydajne i bardzo wytrzymałe urządzenia, które wprost zaskakują swoim działaniem. Posiadamy sygnalizację świetlną wahadłową  z minutnikiem ledową. W skład zestawu wchodzą 2 sygnalizatory 3-komorowe wraz z wózkami na kółkach. Każdy z sygnalizatorów zasilany jest uniwersalnym akumulatorem 12 V. Wyróżnia się niskim poborem prądu, wyraźnym światłem i długim czasem pracy. Co ważne, taki sygnalizator posiada 2-letnią gwarancję. Oprócz sygnalizacji wahadłowej mamy także radary prędkości, które dzięki efektowi Dopplera są w stanie dokładnie zmierzyć prędkość zbliżającego się pojazdu. Następnie jest ona wyświetlana na wyświetlaczu. Takie radary stosuje się w miejscach, gdzie konieczne jest uspokojenie ruchu np. na osiedlach, w okolicach szkół czy przejść dla pieszych, gdzie konieczne jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Oferta naszej hurtowni drogowej jest bardzo szeroka. Zamówienia realizujemy bardzo szybko, a towar wysyłamy pod wskazany adres. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy do zakupów!