Strzały Świetlne

Informacje

Strzała świetlna doskonale nadaje się do wykorzystania na autostradach oraz drogach ekspresowych. Taka sygnalizacja przyda się wtedy, gdy tymczasowo chcemy oznaczyć kierunek poruszania się. Często taka strzała świetlna wykorzystywana jest do oznakowania terenu podczas robót drogowych. W naszej ofercie Sklepu Drogowego mamy do zaoferowania Państwu aż dziewięć rodzajów takich strzał ledowych.

Strzały Świetlne 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Gdzie i po co stosuje się strzały świetlne?

Strzała świetlna jest prosta w montażu. Można ją umieścić na pojazdach służb drogowych, czy też na odpowiednich podstawach drogowych. Oznakowanie w postaci strzały świetlnej montuje się na burtach pojazdu, rurach, czy barierach energochłonnych. Taka strzała świetlna charakteryzuje się specyficznymi kształtami soczewek zapewniającymi doskonałą widoczność lamp. Nie zużywają one dużej ilości energii. 

Strzała świetlna - oferta w Sklepie Drogowym 

W ofercie sklepu mamy do zaoferowania wysokiej jakości strzały świetlne. Takie kierunkowskazy posiadają specjalne certyfikaty i spełniają wszystkie normy prawne. Cena produktu jest naprawdę korzystna. Dostarczamy zamówienia pod wskazany adres, ale również można osobiście zgłosić się po odbiór. Produkty są cały czas dostępne. Mamy do zaproponowania Państwu strzałę świetlną na panelu oraz na stelażu i nie tylko!