Baterie

Informacje

Baterie do lamp drogowych 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Lampy drogowe do efektywnego działania potrzebują baterii, które pozwolą na ich pracę. W tej kategorii naszego sklepu przedstawiamy baterie do lamp drogowych. Pozwalają one na działanie lamp zmierzchowych, drogowych i wielu innych. To uniwersalne i bardzo wydajne akcesoria, które wyróżniają się niezwykle atrakcyjną ceną. Są niezbędne do działania lamp, a większość z nich w zestawie nie posiada baterii, dlatego tak ważne jest, aby dokupić ten element, by zapewnić jej działanie podczas prowadzonych prac. Posiadamy wiele modeli baterii do lamp drogowych w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy firmą godną zaufania, gdyż sprzedajemy jedynie produkty zgodne z normami bezpieczeństwa. W przypadku jakichkolwiek pytań, czy problemów z zakupami zachęcamy naszych klientów do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać jak najlepsze produkty.

Bateria do lamp drogowych - jakie mamy w ofercie?

Doskonale wiemy, jak ważne jest, aby oferować szeroki asortyment produktów. W naszej ofercie mamy wiele wydajnych i świetnie działających baterii, które z powodzeniem dopasują się do prezentowanych w naszej ofercie lamp drogowych. To bateria do lamp drogowych 6v/50Ah H4R25 oraz 6v/7Ah H4R25. Pasują do lamp zmierzchowych, drogowych, a także przenośnych reflektorów. Nie zawierają ołowiu, rtęci ani kadmu, dlatego są bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Są zapakowane osobno i zafoliowane, dzięki temu można mieć pewność, że podczas transportu nie ulegną uszkodzeniu. Wyróżniają się ogromną wytrzymałością i długą żywotnością, co sprawia, że cieszą się bardzo dobrymi opiniami klientów oraz są chętnie wybierane do wielu lamp. Dzięki naszym bateriom można cieszyć się sprawnymi i długotrwałym działaniem lamp drogowych, dlatego zachęcamy do zakupów. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzą one na wszystkie potrzeby, nawet tych najbardziej wymagających osób.

Baterie do lamp drogowych i wiele innych atrakcyjnych produktów

Oferta naszego sklepu internetowego to wiele produktów, które służą zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach. Posiadamy nie tylko baterie do lamp drogowych, ale również lampy, znaki, ograniczniki, blokady, sygnalizatory świetlne i wiele innych przydatnych produktów. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, a wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i ciągłość prac. Wiele robót drogowych nie może być realizowanych bez odpowiedniego oznakowania czy oświetlenia, dlatego u nas można znaleźć praktycznie wszystko. Zachęcamy do zakupów. Nasz produkty posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wszystkie normy określone w przepisach. Zamówienie możemy wysłać pod wskazany adres bądź możemy przygotować produkty, które można odebrać w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy elastyczni i dobrze zorganizowani, a nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. Prowadzimy sprzedaż hurtową, jak i detaliczną, dlatego zapraszamy!