Lampy Drogowe, Baterie

Informacje

Lampy drogowe – ktokolwiek podróżował po zmierzchu, ten wie, jak duże znaczenie ma dobre oświetlenie drogi. Dlatego nasz sklep oferuje szeroki wybór najwyższej jakości lamp drogowych, które zapewnią bezpieczeństwo użytkownikom ruchu. Wśród naszych lamp drogowych znajdują się m.in. ledowe lampy ostrzegawcze zmierzchowe, ledowe lampy ostrzegawcze dzienne, lampy do bezprzewodowej fali świetlnej czy lampy wczesnego ostrzegania. Wybór naszych lamp gwarantuje idealne oświetlenie, a przy tym dużą oszczędność, bowiem większość modeli wykorzystuje energooszczędne źródła światła LED. W naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne lampy drogowe, ale również lampy ostrzegawcze, które ułatwiają zauważyć i uniknąć zagrożenia czy przeszkody. Dzięki naszym lampom drogowym każda nocna wyprawa będzie mienić się w jasnych barwach. W naszej ofercie znajdują się również wymienne baterie do lamp drogowych.

Lampy Drogowe, Baterie 

Jest 40 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 40 elementów

Ktokolwiek podróżował po zmierzchu, ten wie, jak duże znaczenie ma dobre oświetlenie drogi. Dlatego nasz sklep oferuje szeroki wybór najwyższej jakości lamp drogowych, które zapewnią bezpieczeństwo użytkownikom ruchu. Wśród naszych lamp drogowych znajdują się m.in. ledowe lampy ostrzegawcze zmierzchowe, ledowe lampy ostrzegawcze dzienne, lampy do bezprzewodowej fali świetlnej czy lampy wczesnego ostrzegania. Wybór naszych lamp gwarantuje idealne oświetlenie, a przy tym dużą oszczędność, bowiem większość modeli wykorzystuje energooszczędne źródła światła LED. W naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne lampy drogowe, ale również lampy ostrzegawcze, które ułatwiają zauważyć i uniknąć zagrożenia czy przeszkody. Dzięki naszym lampom drogowym każda nocna wyprawa będzie o wiele bezpieczniejsza. W naszej ofercie znajdują się również wymienne baterie do lamp drogowych.

Lampy drogowe - ostrzeżenie to podstawa

Bezpieczeństwo na drodze to konieczność. Dzięki urządzeniom bezpieczeństwa drogowego poruszanie się po drogach jest łatwiejsze zarówno dla kierowców, jak i innych uczestników ruchu. Jednym z urządzeń tego typu są lampy ostrzegawcze drogowe, których celem jest ostrzeganie o nagłych sytuacjach na drodze. Różnego rodzaju lampy tego typu znakomicie sprawdzają się m.in. podczas zabezpieczania prac drogowych, czy np. jako niezbędne wyposażenie wozów strażackich. W naszej ofercie znajdują się m.in. całodobowe drogowe lampy LED, które emitują bardzo dobrze widoczne światło błyskowe oraz praktyczne panele LED stosowane zarówno na tablicach tymczasowych, jak i tych stałych. Panele te mają niski pobór mocy oraz wyróżnia je możliwość szybkiego montażu z wykorzystaniem trzech otworów montażowych. 

Lampy drogowe ostrzegawcze w ofercie Hurtowni Drogowej

Hurtownia Drogowa posiada w ofercie nie tylko pojedyncze panele, ale także gotowe tablice np. strzały kierunkowe LED. Są one często montowane na różnego rodzaju pojazdach pracujących w pasie drogowym. W kategorii lamp drogowych znajduje się również sygnalizacja świetlna wahadłowa, na którą składają się 2 sygnalizatory wraz z wózkami na kółkach. Dzięki zastosowaniu technologii LED możliwy jest długi czas pracy przy jednoczesnym niskim poborze prądu. Na uwagę zasługują także przewodowe fale świetlne. Te drogowe lampy ostrzegawcze same się synchronizują. Proponujemy Państwu lampy ostrzegawcze na baterie oraz zasilane zewnętrznie. W przypadku lamp na baterie w naszym asortymencie posiadamy również szeroki wybór baterii zamiennych.

Hurtownia Drogowa - lampy drogowe, lampy ostrzegawcze na baterie i nie tylko

Hurtownia Drogowa to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz aktualną wiedzą. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie Państwu proponować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Klienci doceniają wysoką dostępność lamp ostrzegawczych drogowych i innych artykułów z naszego asortymentu oraz ekspresową realizację zamówienia. Zwracamy szczególną uwagę na to, by nasze produkty działały zgodnie z przeznaczeniem oraz posiadały niezbędne certyfikaty i spełniały regulowane przez przepisy prawne normy. Zamówienie możemy dostarczyć pod wskazany przez Państwa adres, lecz istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w wyborze właściwych lamp drogowych np. lamp ostrzegawczych na baterie to nasi pracownicy służą fachową pomocą - zapraszamy do kontaktu. W bogatej ofercie Hurtowni Drogowej można znaleźć także m.in. znaki drogoweurządzenia bezpieczeństwa ruchu ograniczniki parkingowe i elementy gumowe, farby drogowe, radary prędkości, blokady i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do zakupów!