Stojaki Rowerowe

Informacje

Rowerzyści stali się obecni wszędzie. Dwa kółka to doskonała alternatywa do poruszania się po mieście samochodem lub zatłoczonym transportem miejskim. Jednorazowa inwestycja sprawia, że człowiek jest szybciej w określonym miejscu oraz jednocześnie dba o zdrowie. Również środowisko pokochało wszystkich sympatyków rowerów. Moda na bycie eko i fit coraz została zaszczepiona w społeczeństwie na dobre. Przesiadanie się na rower jest oszczędnością i inwestycją w kondycję. Władze doceniają aktywność mieszkańców, dlatego starają się dostosować infrastrukturę dla rowerzystów. Budują specjalne ścieżki, ustawiają sygnalizacje świetlną dla uczestników ruchu rowerowego oraz inwestują w stojaki rowerowe.

Stojaki rowerowe

Stojaki Rowerowe 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Stojak rowerowy

Uniwersalny stojak rowerowy

Stojaki rowerowe to przedmioty, które są wyjątkowo popularne w każdym mieście i przede wszystkim potrzebne. By rowerzysta czuł się komfortowo musi mieć pewność, że jego pojazd będzie bezpieczny. Obojętnie czy będzie to miejsce pracy, osiedle czy sklep spożywczy rower musi być zabezpieczony przed ewentualną kradzieżą. Nasz sklep oferuje bogaty wybór stojaków rowerowych, które sprawdzą się w każdym miejscu i ucieszą rowerzystów. Stojaki rowerowe są przedmiotem równie potrzebnym jak znaki drogowe czy też kosze na segregowane odpady. Bez nich miasto jest mało atrakcyjne.

Stojaki rowerowe, które są w naszej ofercie są proste i wygodne. Pozwala to na wykonanie łatwego montażu w każdym miejscu. Są uniwersalne dlatego są przystosowane do różnego typu rowerów: górskich, miejskich, dziecięcych etc. Ich głównym celem jest zabezpieczenie roweru przed upadkiem i kradzieżą. Solidna i metalowa konstrukcja daje gwarancje najwyższej jakości. Ponadto stojaki są tak zaprojektowane, by rowerzysta bez problemu mógł zastosować dodatkowe firmy zabezpieczenia przed kradzieżą, przypinając rower przy pomocy specjalnych akcesoriów.

Wybierz odpowiedni wzór i kolor stojaka rowerowego!

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalizm oraz obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego stojaka rowerowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb i przede wszystkim do miejsca, w którym będzie się znajdować. Nasze stojaki rowerowe są wybierane przez sprzedawców oraz przedsiębiorców, którzy dbają o komfort rowerzystów. Różne wzory i kolory uatrakcyjniają naszą ofertę. Stosujemy tylko najlepsze materiały, odporne na warunki atmosferyczne. Gwarantujemy niskie ceny i świetną jakość.

Jak powinien wyglądać odpowiedni stojak rowerowy?

Stojaki rowerowe powinny mieć stabilną konstrukcję, która jest w stanie utrzymać różnego rodzaju rowery. Do ich zadań należy umożliwienie bezpiecznego przypięcia ramy roweru lub przedniego koła. Najbezpieczniejsze stojaki dla rowerów to te, które trzymają zarówno ramę, jak i przednie koło, ponieważ nie doprowadza to wtedy do wygięcia koła. Nasze stojaki rowerowe znajdujące się w Hurtowni Drogowej, zostały wykonane solidnie, co pozwala na bezpieczne zaparkowanie roweru. Znalazły się u nas też takie, do których można przypiąć zarówno ramę, jak i koło naszego jednośladowego pojazdu. Przy wyborze stojaków należy zwracać uwagę także na szerokość konstrukcji. Ten aspekt jest ważny ze względu na parkowanie rowerów, które mają koszyk z przodu lub z tyłu. W hurtowni mamy do zaoferowania takie stojaki dla rowerów, które spełniają przedstawione warunki. Stojaki rowerowe należy przymocować na stałe tak, by nie było możliwości ich wyrwania, co niestety zdarza się często. Jednak nie jest to jedyny powód. Jeśli do stojaków dla rowerów przypiętych pozostanie więcej sprzętów, to może się on przewrócić pod wpływem dużego ciężaru. Także mocniejszy podmuch wiatru może przyczynić się do podobnej sytuacji. W naszej ofercie mamy stojaki rowerowe, które bez problemu można przymocować do podłoża i wtedy nic nie będzie im zagrażać.