Stojaki Rowerowe

Informacje

Stojaki rowerowe

Rowerzyści stali się obecni wszędzie. Dwa kółka to doskonała alternatywa do poruszania się po mieście samochodem lub zatłoczonym transportem miejskim. Jednorazowa inwestycja sprawia, że człowiek jest szybciej w określonym miejscu oraz jednocześnie dba o zdrowie. Również środowisko pokochało wszystkich sympatyków rowerów. Moda na bycie eko i fit coraz została zaszczepiona w społeczeństwie na dobre. Przesiadanie się na rower jest oszczędnością i inwestycją w kondycję. Władze doceniają aktywność mieszkańców, dlatego starają się dostosować infrastrukturę dla rowerzystów. Budują specjalne ścieżki, ustawiają sygnalizacje świetlną dla uczestników ruchu rowerowego oraz inwestują w stojaki rowerowe.

Stojaki rowerowe

Stojaki Rowerowe 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Stojak rowerowy

Uniwersalny stojak rowerowy

Stojaki rowerowe to przedmioty, które są wyjątkowo popularne w każdym mieście i przede wszystkim potrzebne. By rowerzysta czuł się komfortowo musi mieć pewność, że jego pojazd będzie bezpieczny. Obojętnie czy będzie to miejsce pracy, osiedle czy sklep spożywczy rower musi być zabezpieczony przed ewentualną kradzieżą. Nasz sklep oferuje bogaty wybór stojaków rowerowych, które sprawdzą się w każdym miejscu i ucieszą rowerzystów. Stojaki rowerowe są przedmiotem równie potrzebnym jak znaki drogowe czy też kosze na segregowane odpady. Bez nich miasto jest mało atrakcyjne.

Stojaki rowerowe, które są w naszej ofercie są proste i wygodne. Pozwala to na wykonanie łatwego montażu w każdym miejscu. Są uniwersalne dlatego są przystosowane do różnego typu rowerów: górskich, miejskich, dziecięcych etc. Ich głównym celem jest zabezpieczenie roweru przed upadkiem i kradzieżą. Solidna i metalowa konstrukcja daje gwarancje najwyższej jakości. Ponadto stojaki są tak zaprojektowane, by rowerzysta bez problemu mógł zastosować dodatkowe firmy zabezpieczenia przed kradzieżą, przypinając rower przy pomocy specjalnych akcesoriów.

Wybierz odpowiedni wzór i kolor!

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalizm oraz obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego stojaka rowerowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb i przede wszystkim do miejsca, w którym będzie się znajdować. Nasze stojaki rowerowe są wybierane przez sprzedawców oraz przedsiębiorców, którzy dbają o komfort rowerzystów. Różne wzory i kolory uatrakcyjniają naszą ofertę. Stosujemy tylko najlepsze materiały, odporne na warunki atmosferyczne. Gwarantujemy niskie ceny i świetną jakość.