Lustra Drogowe

Informacje

Lustra drogowe

Jazda na mieście, szczególnie w godzinach szczytu to nie lada wyzwanie, nawet dla kierowców posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu. Szczególnie kłopotliwymi miejscami o podwyższony ryzyku niebezpieczeństwa są: ciasne uliczki, skrzyżowania, pobocza, okolice torów, wszechobecne w dużych miastach ronda oraz zabudowane wjazdy np. do posesji. Najlepszym sposobem, by poprawić bezpieczeństwo w miejscach narażonych na kolizje, jest montaż specjalnie przystosowanych luster drogowych. Sprawdź trwałe i niezawodne lustra drogowe dostępne w naszym asortymencie.

Lustra Drogowe 

Jest 26 produktów.
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Zapewnij bezpieczeństwo innym użytkownikom drogi

Lustra drogowe dostępne w naszym sklepie internetowym cechują się funkcjonalnością i dobrą jakością wykonania. Są to sprawdzone urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przystosowane do różnych warunków atmosferycznych. Nie odbijają UV i zapobiegają osadzaniu się kurzu, co pozwala kierowcom na swobodne korzystanie z luster drogowych okrągłych i prostokątnych o każdej porze dnia i nocy. Lustra drogowe dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które spełniają normy zgodne z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach. Korzystanie z luster drogowych podczas jazdy wymaga doświadczenia i umiejętności przestrzennych, ale każdy kierowca powinien posiąść tę wiedzę. Proces ten usprawni jazdę w mieście i pozwoli na zachowanie najwyższych form bezpieczeństwa.

Lustro drogowe
Lustra drogowe w sklepie Froled

Szeroka oferta luster drogowych

Nasz sklep dysponuje szeroką ofertą luster drogowych. Posiadamy również lustra parkingowe, magazynowe i przemysłowe itd. Wszystkie lustra mają na celu usprawnienie jazdy lub pracy. Pozwalają na ocenę bezpieczeństwa swojego i innych. W przypadku luster przemysłowych obsługa sklepu ma możliwość kontroli i zabezpieczenia przed ewentualną kradzieżą. Lustra drogowe i nie tylko z naszej oferty cechują się wysoką jakością produkcji. Są wykonane z tworzywa, które nie tłucze się tak szybko, jak zwykłe lustra wieszane w łazienkach.

Producenci stosują specjalne techniki wykonania luster drogowych, które pozwalają na szybką i sprawną ocenę sytuacji na drodze. Ich zastosowanie jest szczególnie ważne na skrzyżowaniach, kiedy istotne jest czy w okolicy pojawia się pojazd, czy też nie. Lustra drogowe mają podobną użyteczność dla zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa, co inne akcesoria i sprzęty drogowe. Wielkość i kształt luster drogowych jest specjalnie dopasowana. Dzięki temu każdy kierowca jest w stanie bez problemu odczytać intencje innych uczestników ruchu drogowego. Lustra drogowe okrągłe są przydatne na rondach w większych miastach. Jeśli dochodzi do awarii sygnalizacji świetlnej kierowcy mają możliwość swobodnego poruszania się po drogach. Nie muszą obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Lustra drogowe U-18A – gdzie są stosowane?

Symbol U-18a i U-18b oznacza lustra drogowe przeznaczone do wykorzystania na drogach publicznych, które spełniają wymagania zapisane w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury. Celem luster jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wyróżnić można lustra drogowe okrągłe i lustra prostokątne. Oferowane lustra drogowe charakteryzują się występowaniem biało czerwonej obwódki. Lustro drogowe umieszcza się: na skrzyżowaniach, by poprawić widoczność, w garażach podziemnych, na łukach dróg, w zakładach produkcyjnych, w obiektach handlowych itp. W skrócie - lustra drogowe wypukłe powinny być stosowane wszędzie tam, gdzie ma się ograniczoną widoczność. Nasze lustra drogowe okrągłe wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz są lekkie. Do ich zalet należy zaliczyć też łatwość montażu, a także odporność na odkształcenia, uszkodzenia i uderzenia.

Niezbędna jest pomoc? Nie wiedzą Państwo, na które produkty i modele się zdecydować? Zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór znaków drogowych oraz pozostałych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Warto sprawdzić nasz wybór wysokiej jakości produktów i zamówić już dziś.