U-21 Tablice kierujące

Informacje

U-21 Tablice kierujące  

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Prowadząc auto lub inny pojazd, ważne jest, by wiedzieć możliwie jak najwięcej na temat drogi, po której się przemieszczamy. Dlatego warto w odpowiedni sposób informować kierowców o ewentualnych zwężeniach na jezdni, ulokowanych na niej barierach czy azylach dla pieszych, w czym bardzo pomocne okazują się coraz częściej tablice kierujące z oferty naszej hurtowni. Dostępne w niej biało-czerwone ograniczniki skrajni wystarczy bowiem jedynie umieścić w odpowiednim miejscu, by w ten – niewerbalny – sposób przekazywały odpowiednią informację każdemu uczestnikowi ruchu, który tylko spojrzy w ich kierunku. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo tego rodzaju artykuły w niskiej cenie i możliwe do nabycia zarówno stacjonarnie, jak i drogą internetową. Każdy z nich jest wyrobem wysokiej klasy, posiadającym odpowiednie certyfikaty.

Tablice kierujące U-21 alternatywą dla znakowania jezdni farbą

Tablice kierujące U-21, których zakup polecamy, charakteryzują się czerwono-białymi kolorami, co powoduje, że łatwo można zauważyć je nawet ze znacznej odległości – w nocy oraz w dzień. Są to akcesoria coraz częściej zastępujące sposób znakowania jezdni poprzez umieszczanie na niej oznakowań poziomych, powstających w wyniku użycia farby. Nasze ograniczniki skrajni pozwalają zastosować je o wiele prędzej, ponieważ wystarczy jedynie przymocować je do płaskiej powierzchni, wykorzystując w tym celu kołki rozporowe. Do innych zalet proponowanych tablic kierujących należy zaliczyć ich zdolność do pozostawania w pozycji pionowej nawet przy silnych podmuchach wiatru. Warto również zauważyć, że swoim Klientom zapewniamy dostęp do modeli o zróżnicowanych wymiarach.

Dostępne w dużej liczbie i niskiej cenie tablice kierujące z oferty FROLED

Możliwe do nabycia w naszej hurtowni tablice kierujące mogą Państwo nabyć praktycznie w dowolnej chwili, ponieważ zawsze dysponujemy ich dużą liczbą. Kolejne zamówienia realizujemy w krótkim czasie, a zakupione produkty Klienci odbierają w siedzibie firmy (Kobylniki k. Poznania) lub są im dostarczane przez kurierów. Ponadto istnieje możliwość odroczenia terminu opłaty zamówienia, gdy na jego złożenie zdecyduje się jedna z jednostek budżetowych. Jak zatem widać, usługi prowadzonej przez nas hurtowni zostały maksymalnie dostosowane względem potrzeb Klientów, dlatego jeśli tylko zechcą Państwo zakupić wybrane tablice kierujące U-21 dwustronne, w zestawie z podstawą lub pozostałe, skorzystanie z usług firmy FROLED będzie właściwym rozwiązaniem.

Czym są tablice kierujące U-21?

Tablice kierujące U-21, które prezentujemy w tej ofercie, są stosowane w celu oznaczenia zawężonego pasa ruchu - np. zaniżonego pobocza, zajętego pobocza czy pasa awaryjnego. Najczęściej stosuje się je w czasie prowadzonych robót drogowych, gdzie dzięki odblaskowej folii, są w stanie doskonale informować o tymczasowych problemach na drodze i konieczności zmniejszenia prędkości. Takie znaki U21 doskonale sprawdzają się na drogach, gwarantując bezpieczeństwo uczestnikom ruchu. Trudno o lepsze zabezpieczenie pobocza, zwężenia pasa ruchu, gdyż tablice kierujące gwarantują maksymalną widoczność dla wszystkich kierowców i innych uczestników ruchu. Stosuje się je również często do oznaczenia tymczasowych ubytków w jezdni i miejscach niebezpiecznych, a także w tunelach.

Znak U21 - co mamy w ofercie?

W ofercie naszego sklepu mamy tablice kierujące U-21 I i II generacji. Obie zapewniają doskonałą widoczność, dzięki zastosowanej folii odblaskowej. Mamy również zestawy tablic kierujących z podstawami 15 kg lub 25 kg. To wysoce odporna i wytrzymała na szkodliwe warunki atmosferyczne konstrukcja, dlatego to doskonały wybór dla wszystkich osób, które dbają o zabezpieczenie dróg w trakcie prowadzonych robót. Wszystkie znaki U21, które mamy w ofercie są wykonane z wysokogatunkowego tworzywa, które sprawia, że są trwałe i niezwykle solidne, dlatego z pewnością posłużą przez długie lata. Zapraszamy do zakupów, gdyż korzystając z naszej oferty, można mieć pewność zakupu świetnych produktów.