Progi Kablowe

Informacje

Progi kablowe mają na celu zabezpieczenie przewodów elektrycznych przed zniszczeniem i uszkodzeniem. To właśnie dzięki tym elementom możliwe jest szybkie i przede wszystkim bezpieczne przeprowadzenie przewodów przez ruchliwą ulicą. Osłony na kable doskonale sprawdzają się także podczas imprez masowych. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie bezpieczeństwa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wyborem progów kablowych w naszej ofercie.

Progi Kablowe 

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Osłony na kable - rodzaje

Progi kablowe dostępne są w kilku wersjach. Mogą być to swobodnie leżące nakładki lub bardziej zaawansowane modele zamykane od góry i posiadające wydzielone kanały na kable. Proponowane osłony na kable charakteryzują się antypoślizgową powierzchnią, ostrzegawczym kolorem oraz rewelacyjną trwałością, za którą odpowiada wykorzystanie najwyższej jakości materiałów (wytrzymała guma lub wyselekcjonowane tworzywa sztuczne). Proponowane przez Hurtownię Drogową progi kablowe gwarantują bezpieczeństwo i chronią przewody elektryczne przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Osłony na kable są odporne na czynniki zewnętrze tj. uszkodzenia mechaniczne oraz mogą być dedykowane do ochrony od jednego aż do pięciu kabli.

Progi kablowe - montaż i demontaż

Progi kablowe można podzielić nie tylko ze względu na rodzaj konstrukcji, ale także możliwości montażu. Osłony na kable charakteryzują się dość sporą wagą, a konieczność połączenia kilka elementów dla zapewniania maksymalnej ochrony sprawia, że nawet bez przytwierdzania progów kablowych do podłoża są one niemal nieruchome. Przesunięcia nie jest w stanie spowodować ani nadepnięcie, ani najechanie. Jeżeli z kolei kable mają być osłonione przez długi czas lub na stałe to oczywiście mogą Państwo wybrać modele z naszej oferty, które posiadają praktyczne otwory montażowe. Za ich pomocą możliwe jest dodatkowe zamocowanie progów kablowych do podłoża.

Wytrzymałe progi kablowe w Hurtowni Drogowej

W Hurtowni Drogowej znaleźć można szeroki wybór osłon na kable wykonanych z wysokogatunkowych materiałów. Oferujemy tanie progi kablowe, które mają rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz aktualnej wiedzy jesteśmy w stanie służyć fachową radą w zakresie doboru odpowiednich produktów. W asortymencie posiadamy również farby drogowe, znaki drogoweurządzenia bezpieczeństwa ruchu oraz lampy i pachołki drogowe. Zapraszamy serdecznie do zakupów!