Kosze na śmieci

Informacje

Do podstawowego wyposażenia infrastruktury każdego parku, miasta, placu zabaw, przystanków czy po prostu jakiejś przestrzeni publicznej, należą uliczne kosze na śmieci. To właśnie dzięki nim w danym miejscu można zachować czystość. . Na rynku znajdziemy dziś  różnego rodzaju kosze na śmieci, które wraz ze swoim designem, są w stanie doskonale skomponować się z krajobrazem. W naszej Hurtowni Drogowej do zaoferowania mamy miejskie kosze na śmieci, gdzie większość z nich posiada daszki uniemożliwiające przemoknięcie zawartości oraz słońcu, które mogłoby wytworzyć nieprzyjemny zapach z odpadów. Kosze uliczne na śmieci mają solidną konstrukcję, co powoduje, że są wytrzymałe, a przez to odporniejsze przed atakami wandalizmu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni.

Kosze na śmieci 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Funkcjonalne miejskie kosze na śmieci

Wszystkie kosze uliczne na śmieci, które znajdują się w naszej ofercie, wykonane są z blachy o grubości 1,5 mm, co sprawia, że są one trwalsze. Poza tym kosze są ocynkowane oraz malowane farbami proszkowymi, dzięki czemu ich wygląd jest bardziej odporny na czynniki atmosferyczne. Miejskie kosze na śmieci można dopasować pod względem preferencji kolorystycznej. W naszej ofercie mamy do zaoferowania kosze w kolorze: niebieskim, zielonym, szarym, czerwonym, żółtym, czarnym i nie tylko. Warto wspomnieć, że w hurtowni mamy dwa rodzaje koszy: do użytkowania publicznego oraz na psie odchody. 

Uliczne kosze na śmieci - szeroka oferta

Nasze miejskie kosze na śmieci posiadają niezbędne certyfikaty oraz spełniają wszelkie normy prawne. Nasza firma bardzo szybko realizuje zamówienia, jest możliwość wysyłki, ale również można odebrać produkty osobiście. Nasze uliczne kosze na śmieci dostępne są w przystępnych cenach, a ich jakość jest bardzo dobra. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów naszych koszów na śmieci miejskich.