Ograniczniki Parkingowe i elementy gumowe

Informacje

Separatory parkingowe to niezwykle przydatne ograniczniki, które służą do ochrony budynków i urządzeń przed uderzeniami pojazdów. Ich głównym zadaniem jest rozdzielenie pasa ruchu, wydzielanie miejsc parkingowych oraz mają zastosowanie jako odgrodzenie ruch pieszych od ruchu samochodów. W ofercie naszego sklepu z artykułami drogowymi można znaleźć różnego rodzaju ograniczniki parkingowe, które pozwolą na zachowanie porządku ruchu na drodze lub wydzielają dane powierzchnie z ruchu. Separatory parkingowe świetnie znajdują zastosowanie jako krawężniki. Mają one bezpośredni związek z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Separatory parkingowe

Ograniczniki Parkingowe i elementy gumowe 

Jest 43 produktów.
Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów

Separatory i ograniczniki parkingowe w Froled

Separatory parkingowe - zastosowanie

Ograniczniki parkingowe są wykorzystywane na parkingach i posesjach prywatnych. Skutecznie ograniczają wjazd na posesje prywatną. Ponadto mają zastosowanie w miejscach użytku publicznego. Separatory parkingowe są przeznaczone do wydzielania miejsc parkingowych np. przed supermarketami, lotniskami itp. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką wytrzymałością i żywotnością. Przedmioty służą do ograniczania najazdu kół pojazdu poza wyznaczony obszar. Wytrzymują ciężar samochodów osobowych, jak i ciężkiego transportu spedycyjnego.

Ograniczniki parkingowe mają za zadanie wydzielać przestrzeń, ale poza tym mają również szereg innych zastosowań, które są przydatne na obszarze ruchu samochodowego. Umożliwiają i co najważniejsze ułatwiają dokładne parkowanie. Pozwala to na wykorzystanie przestrzeni parkingu zgodnie z jego zastosowaniem. Bywa, że kierowcy parkują nieodpowiedzialnie zajmując kilka miejsc parkingowych. Jest to szczególnie dotkliwe w miejscach, gdzie parking w godzinach szczytu jest wypełniony po brzegi i liczy się każde wolne miejsce. Ponadto właściwe parkowanie ma też wpływ na zachowanie bezpieczeństwa i zabezpiecza przed uszkodzeniem innych pojazdów. Kierowcy zachowują odległości zgodnie z przyjętymi normami. Zyskują gwarancje, że nikt nie zaparkuje za blisko i uniemożliwi swobodny wyjazd z miejsca parkingowego.

Ograniczniki i separatory parkingowe

Parkingi, to nie jedyne miejsca, które są związane z użyciem ograniczników. Prywatne posesje mogą wykorzystać separatory parkingowe by zabezpieczyć swój trawnik przed niepotrzebnymi zniszczeniami, szczególnie jeśli znajduje się blisko drogi. Idealnie sprawdzą się w garażu by zoptymalizować właściwy wjazd. Ponadto ograniczniki parkingowe są wykorzystywane na ścieżkach rowerowych oddzielając miejsce dla rowerzystów od jezdni. Pozwala to na zachowanie najwyższej formy bezpieczeństwa dla obu pojazdów.

Ograniczniki parkingowe