Rozpuszczalniki / Rozieńczalniki

Informacje

Często możemy spotkać się z tym, że na drogach szybkiego ruchu, osiedlach, autostradach, w garażach i w innych miejscach malowane są znaki poziome. Aby takie znaki powstały, robotnicy do ich namalowania wykorzystują specjalne szablony. Wiadomo też, że człowiek nie jest nieomylny i podczas malowania takich drogowskazów, może wyjechać poza szablon czy się pomylić. Aby zmazać taki błąd z nawierzchni, potrzebny do tego będzie rozpuszczalnik do farb drogowych. Nasza Hurtownia Drogowa ma w swojej ofercie wysokiej jakości rozcieńczalniki do farb drogowych, które na pewno pomogą zniwelować powstałą pomyłkę.

Rozpuszczalniki / Rozieńczalniki 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Czym są rozpuszczalniki?

Rozpuszczalnik jest substancją pod postacią cieczy, która służy do rozpuszczania innych ciał w stanie ciekłym, stałym oraz lotnym. W rozpuszczalnikach ważne jest to, aby spełniały one konkretne właściwości. Do najpopularniejszych cech takiego rodzaju substancji należą czystość, bezbarwność, klarowność, lotność, niska toksyczność, lotność, niewywoływanie efektów korozyjnych, a także niereagowanie na czynniki zewnętrzne. Podczas wyboru rozpuszczalnika do farb drogowych warto zwrócić uwagę, aby nie reagowały one na czynniki zewnętrzne. W tej sytuacji mamy do czynienia z przeróżnymi zewnętrznymi czynnikami - na przykład warunkami atmosferycznymi, nad którymi nie jesteśmy w stanie zapanować. Istotna jest też niska toksyczność w rozcieńczalniku do farb drogowych, ponieważ mogą to wdychać ludzie, czy też zwierzęta, które przechadzają się obok miejsca, w którym usuwana jest farba z nawierzchni. Ta cecha przyczynia się do tego, aby po prostu nie zatruwać środowiska. 

Hurtownia Drogowa i jej oferta rozcieńczalników do farb drogowych

W Hurtowni Drogowej mamy gwarancję, że każdy rozpuszczalnik do farb drogowych posiada niezbędne certyfikaty oraz spełnia wszystkie normy regulowane przez przepisy prawne. W naszej ofercie mamy do zaoferowania wysokiej jakości dwa rozcieńczalniki do farb drogowych - jeden o pojemności 5 litrów, a drugi 20 litrów. Mogą Państwo zrobić u nas zakupy online z wysyłką, jednakże istnieje możliwość odbioru produktów osobiście. Zapraszamy serdecznie Państwa do skorzystania z naszej oferty rozpuszczalników do farb drogowych oraz do innych naszych artykułów.