Szablony do znaków poziomych

Informacje

Oprócz podstawowych znaków pionowych, które każdego dnia spotykamy na drogach szybkiego ruchu, osiedlach, autostradach, w garażach i w innych miejscach, wyróżniamy jeszcze znaki poziome. Znaki poziome są umieszczane na nawierzchni. Przybierają one zazwyczaj postać strzałek, linii, napisów, ale także różnych symboli. Aby powstały, potrzebne są szablony, za pomocą których, takie znaki będą widniały na drodze. Hurtownia Drogowa oferuje wysokiej jakości kilkadziesiąt różnych szablonów ułatwiających namalowanie znaków poziomych na jezdni. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szablonów do malowania znaków poziomych.

Szablony do znaków poziomych 

Jest 28 produktów.
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Znaki poziome równie ważne jak znaki pionowe

Wydawałoby się, że kierowcy zwracają uwagę głównie na znaki pionowe. Jednak w rzeczywistości tak nie jest. Istotną rolę pełnią również znaki poziome, ich konieczność istnienia jest taka sama, jak tych pierwszych. Po zastosowaniu szablonów do malowania znaków poziomych na jezdni pojawiają się białe lub żółte drogowskazy. Należy pamiętać, że winniśmy stosować się znaków żółtego koloru. Do najpopularniejszych znaków poziomych należy “stop”, “linia przystankowa”, “bus”, “miejsce dla osoby niepełnosprawnej”. W naszej ofercie możecie znaleźć między innymi takie szablony do malowania znaków poziomych jak “matka z dzieckiem”, “stop”, “bus” czy też “droga rowerowa”.

Hurtownia Drogowa i jej oferta szablonów do malowania znaków poziomych

W Hurtowni Drogowej wszystkie szablony do malowania znaków poziomych mają niezbędne certyfikaty oraz spełniają normy regulowane przez przepisy prawne. Wszystkie szablony wykonane są z tworzywa sztucznego i posiadają folię o grubości 0,5 mm. Niektóre z nich składają się z kilku części tak jak na przykład szablon “strzałka w prawo/w lewo”. Warto podkreślić, że nasze produkty sprzedajemy w korzystnych cenach, a dostępność produktów jest duża. W naszym sklepie można zrobić zakupy online z wysyłką, ale także istnieje możliwość odbioru zakupu osobiście. Dla jednostek budżetowych dodatkowo proponujemy - jeśli byłaby taka potrzeba - odroczone terminy płatności. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szablonów do malowania znaków poziomych oraz do innych naszych artykułów, które znajdziecie w Hurtowni Drogowej.

Szablony do malowania znaków poziomych – sposób na ich prędkie i estetyczne wykonanie

Szablony do malowania znaków poziomych z oferty, którą przygotowaliśmy, pozwalają za ich pomocą wykonać precyzyjne i estetyczne oznakowania wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, by uczestnicy ruchu drogowego mieli zapewniony pożądany poziom bezpieczeństwa. Korzystając z nich, będą Państwo w stanie także znacznie skrócić czas swojej pracy. Oferowane w tym miejscu artykuły wyróżnia także znaczna różnorodność wymiarowa, ułatwiająca naszym Klientom znalezienie dokładnie takich szablonów cyfr do malowania, liter i symboli, których potrzebują. Ponadto są one możliwe do wykorzystania na praktycznie każdego rodzaju powierzchni: asfalcie, betonie i wielu innych. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju produkty są powszechnie stosowane na całym świecie już od dłuższego czasu. Kolejni Klienci decydują się natomiast dokonać ich zakupu w Hurtowni Drogowej, ponieważ słyniemy z prędkiej realizacji zamówień niezależnie od tego, ile sztuk wybranego szablonu mamy za zadanie przygotować dla osoby korzystającej z naszych usług.