Szablony do znaków poziomych

Informacje

Oprócz podstawowych znaków pionowych, które każdego dnia spotykamy na drogach szybkiego ruchu, osiedlach, autostradach, w garażach i w innych miejscach, wyróżniamy jeszcze znaki poziome. Znaki poziome są umieszczane na nawierzchni. Przybierają one zazwyczaj postać strzałek, linii, napisów, ale także różnych symboli. Aby powstały, potrzebne są szablony, za pomocą których, takie znaki będą widniały na drodze. Hurtownia Drogowa oferuje wysokiej jakości kilkadziesiąt różnych szablonów ułatwiających namalowanie znaków poziomych na jezdni. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szablonów do malowania znaków poziomych.

Szablony do znaków poziomych 

Jest 28 produktów.
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Znaki poziome równie ważne jak znaki pionowe

Wydawałoby się, że kierowcy zwracają uwagę głównie na znaki pionowe. Jednak w rzeczywistości tak nie jest. Istotną rolę pełnią również znaki poziome, ich konieczność istnienia jest taka sama, jak tych pierwszych. Po zastosowaniu szablonów do malowania znaków poziomych na jezdni pojawiają się białe lub żółte drogowskazy. Należy pamiętać, że winniśmy stosować się znaków żółtego koloru. Do najpopularniejszych znaków poziomych należy “stop”, “linia przystankowa”, “bus”, “miejsce dla osoby niepełnosprawnej”. W naszej ofercie możecie znaleźć między innymi takie szablony do malowania znaków poziomych jak “matka z dzieckiem”, “stop”, “bus” czy też “droga rowerowa”.

Hurtownia Drogowa i jej oferta szablonów do malowania znaków poziomych

W Hurtowni Drogowej wszystkie szablony do malowania znaków poziomych mają niezbędne certyfikaty oraz spełniają normy regulowane przez przepisy prawne. Wszystkie szablony wykonane są z tworzywa sztucznego i posiadają folię o grubości 0,5 mm. Niektóre z nich składają się z kilku części tak jak na przykład szablon “strzałka w prawo/w lewo”. Warto podkreślić, że nasze produkty sprzedajemy w korzystnych cenach, a dostępność produktów jest duża. W naszym sklepie można zrobić zakupy online z wysyłką, ale także istnieje możliwość odbioru zakupu osobiście. Dla jednostek budżetowych dodatkowo proponujemy - jeśli byłaby taka potrzeba - odroczone terminy płatności. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szablonów do malowania znaków poziomych oraz do innych naszych artykułów, które znajdziecie w Hurtowni Drogowej.