U-5 Pylony drogowe

Informacje

Zapewnienie bezpieczeństwa na drogach jest kluczem do odpowiedniego poruszania się wszystkich uczestników ruchu. W tym celu stosuje się nie tylko znaki drogowe, ale również pylony drogowe, których zadaniem jest dokładne oznaczenie barier rozdzielających oba pasy ruchu. Prezentowane w naszej ofercie pylony drogowe to standardowe żółte słupki zawierające określone znaki nakazu w kolorze niebieskim. Warto wiedzieć, że żółty kolor słupka nie jest tu przypadkowy tak, jak kolor prezentowanych znaków. Barwa ta łatwo rzuca się w oczy nawet przy bardzo złej pogodzie i trudnych warunkach na drogach, dzięki czemu słupek jest zauważalny nawet z bardzo dalekiej odległości. Celem pylonów drogowych jest ułatwienie życia kierowcom, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy. Prezentowane w naszej ofercie pylony drogowe to wysoka jakość, zgodność z normami, dlatego gwarantujemy, że nasze produkty mogą być doskonałym wyborem. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty pylonów drogowych i wielu innych akcesoriów.

U-5 Pylony drogowe 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Pylony drogowe - gwarancją bezpieczeństwa na drogach

Nasza oferta pylonów drogowych to wysokiej jakości słupki wraz ze znakami nakazu, które oklejane są wysokiej jakości folią odblaskową II generacji. Dzięki temu są doskonale widoczne na jezdni. Stosuje się je na drogach krajowych i zagranicznych, a wszystko po to, aby utrzymać należyty porządek i bezpieczeństwo na drogach. Ze względu na zastosowane barwy (niebieski i żółty, które tworzą kontrast) są doskonale widoczne z daleka, dzięki czemu kierowca może na czas dowiedzieć się o różnorodnych utrudnieniach w ruchu czy zbliżającym się zwężeniu drogi. 


Warto wiedzieć, gdzie stosuje się pylony drogowe. Najczęściej umieszcza się je na drogach do oznaczania azyli i przejść dla pieszych oraz wysp występujących na drogach, które są wyodrębnione krawężnikami. Dodatkowo za ich pomocą oznacza się także miejsca pasów, które dzielą jezdnię oraz bariery, które rozdzielają dwa pasy ruchu od siebie. Trudno wyobrazić sobie polskie drogi bez pylonów drogowych, dlatego gwarantujemy, że wybierając nasze produkty, można cieszyć się ich trwałością i zgodnością z wszelkimi normami.