Słupki Drogowe

Informacje

Poruszając się po drogach lokalnych, krajowych i zagranicznych każdy z uczestników ruchu drogowego chce mieć pewność, że są bezpieczne. Władze lokalne nie są w stanie wpłynąć na nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdarzają się zawsze i w każdych warunkach. Jedyną opcją bezpieczeństwa, które mogą zapewnić wszystkim uczestnikom ruchu drogowego są patrole, które kontrolują jazdę oraz właściwie oznakowany teren. Tworząc infrastrukturę specjaliści wyznaczają przebieg ciągów drogowych oraz oddzielają strefy, by zapewnić bezpieczeństwo rowerzystom i pieszym. Słupki drogowe to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych metod.

Słupki drogowe - sklep Froled

Słupki Drogowe 

Jest 33 produktów.
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Szeroki wybór słupków drogowych
Słupki drogowe elastyczne
Słupek drogowy - ogranicznik skrajni

Funkcjonalne słupki drogowe

Słupki drogowe zapewniają uczestnikom ruchu bezpieczeństwo. Są bardzo prostym, wręcz banalnym rozwiązaniem, ale wykazują się niesamowitą funkcjonalnością i są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego nie spowodują uszkodzeń, ale jednocześnie są dość skutecznym mechanizmem. Kolorystyka słupków ostrzegawczych jest zróżnicowana, ale zawsze w odcieniach odblaskowych, by mogły zapewnić bezpieczeństwo również po zmroku lub podczas wyjątkowo niekorzystnych warunków pogodowych np. silnej ulewy lub mgły.

Różne rodzaje słupków drogowych

Standardowe słupki drogowe, które są wykorzystywane na placach nauki jazdy, podczas egzaminu na kartę rowerową lub odświeżania przejścia dla pieszych są wykonane z plastiku. Słupki drogowe plastikowe są tanie i lekkie pozwalają na szerokie zastosowanie, zawsze i wszędzie. W przypadku solidnego zabezpieczenia drogi na stałe stosuje się słupki drogowe metalowe lub betonowe. Ich kolorystyka nie różni się od plastikowych. Również w barwach fluorescencyjnych posiadają elementy odblaskowe. Do ich wykorzystania stosuje się materiały trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego mogą być stosowane w każdych warunkach.

Słupki ostrzegawcze - szerokie zastosowanie

Moda architektoniczna stale rozwija się i zaskakuje nowymi pomysłami. Słupki ostrzegawcze znalazły zastosowanie jako element dekoracyjny. Używane są w parkach, przy kawiarniach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, przedszkolach i placach zabaw. Ich zastosowanie jest różne, ale należy pamiętać by nie stosować słupków drogowych zbyt często, ponieważ uczestnicy ruchu drogowego mogą czuć się zdezorientowani i zignorują ich właściwe przeznaczenie. Są one głównie skierowane do oznaczania dróg, dlatego słupki drogowe powinno się stosować z umiarem, jeśli chodzi o cele dekoracyjne.

Skorzystaj z naszej oferty słupków drogowych

Nasze słupki drogowe oferujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym sklepie posiadamy jedynie produkty, które spełniają wszelkie normy i wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Produkujemy znaki drogowe, słupki bezpieczeństwa, blokady parkingowe, lustra drogowe i masę innych elementów. Jesteśmy przekonani, że nie będzie najmniejszego problemu z wyborem naszych produktów, a także z ich użytkowaniem. Spełniają wszystkie normy, a ich dokładne odwzorowanie sprawia, że są doskonale dostosowane do obowiązujących przepisów Ministerstwa Infrastruktury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, aby możliwy był zakup jak najlepszych słupków metalowych, plastikowych i wielu innych produktów.