Pachołki Drogowe

Informacje

Pachołki drogowe to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych metod rozdzielenia kierunków na drodze. Mają szerokie zastosowanie, ponieważ mogą być wykorzystywane wszędzie, gdzie ma nastąpić wyraźna sugestia o istniejącej granicy powierzchniowej. Pachołki drogowe ustawia się podczas zawodów sportowych, na terenie placu budowy, w miejscu nauki jazdy samochodem oraz na jezdni w celu zasygnalizowania uczestnikom ruchu drogowego, że nie należy wjeżdżać na wyznaczone miejsce.

Pachołki Drogowe 

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Bogata oferta pachołków drogowych

Pachołki drogowe zapewniają uczestnikom ruchu bezpieczeństwo. Są bardzo prostym, wręcz banalnym rozwiązaniem, ale wykazują się niesamowitą funkcjonalnością i są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego nie spowodują uszkodzeń, ale jednocześnie są dość skutecznym mechanizmem. Kolorystyka pachołków drogowych jest zróżnicowana, ale zawsze w odcieniach fluorescencyjnych, by mogły zapewnić bezpieczeństwo również po zmroku lub podczas wyjątkowo niekorzystnych warunków pogodowych np. silnej ulewy lub mgły.

Standardowe pachołki drogowe, które są wykorzystywane na placach nauki jazdy, podczas egzaminu na kartę rowerową lub odświeżania przejścia dla pieszych są wykonane z plastiku. Tanie i lekkie pozwalają na szerokie zastosowanie, zawsze i wszędzie. W naszym sklepie internetowym mamy dostępne pachołki drogowe o różnych rozmiarach dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Cechują się wytrzymałością na uszkodzenia, ale pozostają lekkie i wygodne. Są polecane dla władz administracyjnych w celu zabezpieczenia miasta, dla nauczycieli wychowania fizycznego itd. Pachołki mogą być używane jako wygrodzenie miejsca parkingowego podczas różnego rodzaju wydarzeń lub podczas zasygnalizowania, że miejsce jest zajęte.

Różne zastosowanie pachołków drogowych

Pachołki drogowe znalazły również zastosowanie jako element zabawy dla dzieci. Używane na placach zabaw i podczas zajęć sportowych w ogrodzie pozwalają małym sportowcom poczuć klimat zawodów. Urozmaicają zabawę w popularnego berka lub bieg z przeszkodami. Mali sportowcy mogą uczyć się jazdy omijając pachołki drogowe, zupełnie jak podczas egzaminu na prawo jazdy. Kolorowe barwy, które widać z daleka budzą szczególną sympatię dzieci, które są wrażliwe na kolory. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy chętnie doradzą najbardziej odpowiednie pachołki drogowe.