Lustra Sklepowe

Informacje

W niektórych obiektach, takich jak sklep, apteka czy stacja benzynowa, mamy do czynienia z ograniczoną widocznością ze względu na wysokie regały bądź nietypowy układ pomieszczenia. Taka sytuacja może niestety przyczyniać się do zwiększenia ryzyka wystąpienia kradzieży lub innych niebezpiecznych sytuacji. Rozwiązaniem tego problemu są lustra sklepowe, które dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu mogą znacznie poprawiać widoczność w danym pomieszczeniu. Lustra sklepowe umożliwiają pracownikowi obserwację całego obiektu, nawet zza lady. Są one tańszą alternatywą monitoringu i kamer, a zarazem równie skuteczną. Lustra wewnętrzne stosuje się także na magazynach, gdzie wysokie regały znacznie ograniczają widoczność. Dzięki temu można uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji, np. podczas jazdy wózkiem widłowym. Same lustra sklepowe dostępne są w wielu wariantach, dlatego można je dopasować do rodzaju oraz wielkości danej przestrzeni.  

Lustra Sklepowe 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Funkcjonalne lustra sklepowe i sferyczne

Nasz asortyment tworzą zarówno standardowe, okrągłe lub trójkątne lustra sklepowe, jak i te sferyczne, czyli w kształcie półkuli. Szeroki wybór luster o różnych kształtach i wymiarach pozwala na dopasowanie ich do potrzeb danego obiektu. Warto także dodać, że lustra sklepowe wyposażone są w elastyczny przegub, który umożliwia ustawienie ich pod odpowiednim kątem, dla jak najlepszej widoczności. Lustra są także trwałe i odporne na ewentualne uszkodzenia. 

Decydując się na zakup luster sklepowych bądź luster sferycznych mają Państwo gwarancję szybkiej realizacji zamówienia. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością, która pozwala na ich wieloletnie użytkowanie. Warto także wspomnieć, że nasze produkty posiadają certyfikaty i spełniają normy wynikające z przepisów. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość odbioru osobistego lub wysyłki, a dla jednostek budżetowych odroczony termin płatności. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na wybrane produkty. 

Lustra sferyczne i ich zastosowanie

Lustra sferyczne, czy inaczej lustra magazynowe, jak sama nazwa wskazuje, rozmieszczane są w magazynach. Umiejscawia się je tam po to, aby usprawnić pracę. Należy zwrócić uwagę, że takie lustra sferyczne przyczyniają się do zwiększenia produktywności oraz bezpieczeństwa pracowników. Dzięki nim organizacja na magazynie jest ułatwiona, ponieważ osoby prowadzące wózki widłowe, paleciaki czy inne pojazdy, mają poprawioną widoczność, która pozwala im kontrolować sytuację na magazynie. W naszej Hurtowni Drogowej mamy do zaoferowania Państwu takiego rodzaju lustra sferyczne w różnych rozmiarach.

Do czego przydadzą się lustra sklepowe?

Lustra sklepowe, jak sama nazwa wskazuje, najlepiej, sprawdzą się w sklepach. Jednak nie tylko! Apteki, stacje benzynowe, czy inne lokale również mają nietypowe rozmieszczenie, które powoduje, że widoczność jest ograniczona. Zastosowanie takich luster sklepowych pozwoli zapobiec aktom kradzieży lub wandalizmu. Takie lustra można umieścić w rogu, na ścianie, na suficie i nie tylko - to wszystko zależy od rodzaju wybranego produktu. W naszej hurtowni możecie zakupić lustra sklepowe w przystępnych cenach, co spowoduje, że będziecie mieli w waszych sklepach dodatkową i tanią kontrolę nad asortymentem. Zapewniamy, że ich dostępność jest duża, więc nie należy martwić się o brak produktów.

Lustra sklepowe - inwestycja, która zmniejsza straty

Straty w sklepach i magazynach są spowodowane nie tylko przez kradzieże. Innym, częstym ich powodem są uszkodzenia towarów. Może do tego dojść na wiele sposobów i z winy wielu osób - zarówno klientów, jak i pracowników. Uniknąć tego pomogą lustra sklepowe. Ogromny wybór, dostępny w naszej ofercie pozwoli Państwu zwiększyć widoczność w każdej przestrzeni. Lustra sferyczne powinny znaleźć się na zakrętach między regałami, a także wszędzie tam, gdzie pojawiają się zwężenia. Poruszanie się po sklepach i magazynach jest utrudniane przez wiele osób, które tam przebywają. Przez to jeszcze łatwiej o uszkodzenie towarów. Zachęcamy do ochrony sklepu poprzez ustawianie luster sklepowych. U nas każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Nasze różnorodne lustra sklepowe przydają się w różnych przestrzeniach, zabezpieczając asortyment sklepu, czy też apteki. Korzysta się z nich również na magazynach, gdzie konieczna jest precyzja ruchów pośród wielu regałów. Zamontowanie luster pozwala dosłownie widzieć wszystko dookoła siebie. Prowadzenie wózka widłowego, czy poruszanie się z pełną paletą staje się łatwiejsze, a manewry można zacząć odpowiednio wcześniej.