Łańcuchy

Informacje

Łańcuchy plastikowe ostrzegawcze 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego stanowi szerokie pojęcie. Dotyczy m.in. zasad poruszania się po drogach, skierowanych do pieszych, rowerzystów i kierowców. Ich przestrzeganie pomaga uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Drugą stroną medalu są przepisy BRD mówiące o specjalistycznych urządzeniach oraz sprzętach stosowanych przez drogowców w czasie prac remontowych.. Zaliczają się do nich łańcuchy do słupków, dostępne w naszej ofercie. To oprócz zapór, tablic, balustrad i progów zwalniających jeden z kluczowych elementów stosowanych do wygradzania terenu budowy. Wspomniane produkty muszą spełniać określone kryteria. Dopiero wpisane się w rygorystyczne normy dopuszcza je do powszechnego użytkowania. Konstrukcja urządzeń została dość szczegółowo zdefiniowana, ale projektanci zadbali także o innowacyjne udogodnienia w budowie konkretnych elementów.

Jaki łańcuch jest każdy widzi, ale…

W teorii każdy łańcuch do słupków drogowych składa się z połączonych ze sobą ogniw. Co do zasady więc wygląd tego typu elementów jest bardzo podobny. Różnica w jakości produktów tkwi w niewidocznych detalach. To właśnie szczegóły decydują o ostatecznej wytrzymałości akcesoriów. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zadbaliśmy o wyłącznie najlepsze propozycje. W mniej wymagających przypadkach oferujemy plastikowy łańcuch do słupków o sporej grubości. Jeśli produkt ma być ekstremalnie wytrzymały, warto sięgnąć po wersje metalowe. Cena jednego i drugiego artykułu pozostaje bardzo atrakcyjna dla firmowego budżetu. Co więcej, w naszym sklepie zamówią Państwo dokładnie tyle łańcucha, ile potrzebują, ponieważ produkt sprzedajemy na bieżące metry. Akcesoria są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych: białej, czerwonej, żółto-czarnej i biało-czerwonej.

Łańcuchy dostępne razem ze słupkami drogowymi

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko łańcuchy do słupków drogowych, ale także przystosowane do nich słupki przestawne z kapturkiem ułatwiającym nałożenie ogniw. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa. Te oraz inne towary z katalogów posiadają niezbędne atesty, zgodne z regulacjami prawnymi oraz zasadami Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W niskiej cenie zamówią Państwo produkty, które następnie można odebrać stacjonarnie lub skorzystać z opcji szybkiej wysyłki. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie, ponieważ dbamy o dużą dostępność produktów. Troszczymy się o systematyczne uzupełnianie stanów magazynowych. Dodatkowo w przypadku jednostek budżetowych istnieje możliwość zastosowania odroczonych terminów płatności. Szczegółowe informacje dotyczące zamówień, uzyskają Państwo, dzwoniąc na numer 531 858 628 lub pisząc na e-mail: biuro@hurtownia-drogowa.pl.