Osłona Kablowa Czarna Zobacz większe

Osłona Kablowa Czarna

Nowy

Próg kablowy jest wysoce skuteczny, w sytuacjach gdy zachodzi potrzeba zabezpieczenia, uporządkownia i ukrycia przewodów elektrycznych.

Można schować wiele przewodów- ma pod żółtą pokrywą 3 kanały do poprowadzenia przewodów elektrycznych.

Posiada antypoślizgową konstrukcję, jest masywny i odporny na warunki atmosferyczne, może być również stosowany w pomieszczeniach

Więcej szczegółów

249,90 zł (brutto)

203,17 zł Netto

Opis

Wysokość 65 mm
Szerokość 210 mm
Długość 1200 mm

Więcej informacji

Dostępna w naszej ofercie osłona kablowa, to rekomendowane rozwiązanie w sytuacji, kiedy konieczne jest tymczasowe zabezpieczenie kabli i przewodów. Starannie zaprojektowana konstrukcja pozwala na ochronę i przeciwdziałanie uszkodzeniom, które mogą prowadzić do poważnych wypadków. Masywny i odporny na warunki atmosferyczne może z powodzeniem spełnić swoje zadanie na zewnątrz, jak i wewnątrz, między innymi na halach magazynowych i przemysłowych narażonych na ruch maszyn ciężkich. Osłona kablowa przeprowadzi kable i przewody przez jezdnię i ciągi piesze. Uniwersalny kolor wytrzymałej mieszanki gumowej dopasowuje się do estetyki krajobrazu. Solidność i podwyższona wytrzymałość użytych komponentów gwarantuje niezawodność zamontowanego rozwiązania. Dodatkowym atutem jest brak konieczności używania specjalnych narzędzi, aby zamontować osłonę. Nie wymaga mocowania do powierzchni, dlatego jest prosta i wygodna w użyciu.

Kolor czarny

2 kanały na kable w rozmiarach: 20x20mm

Jeden duży kanał o szerokości 45mm