Lustro Drogowe U-18a Akrylowe Okrągłe 500mm Zobacz większe

Lustro Drogowe U-18a Akrylowe Okrągłe 500mm

Nowy

Wyprodukowane ze specjalnego tworzywa, dzięki czemu są odporne na uszkodenia, stłuczenia, działania promieni Uv oraz kurzu

W pełni regulowane w pionie i poziomie

Poprawiają pole widzenia

Posiadają Aprobatę Instytutu Budowy Dróg i Mostów oraz są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury

Zalecana maksymalna odległość od pojazdu 18m

Więcej szczegółów

269,90 zł (brutto)

219,43 zł Netto

Opis

Waga 3kg
Średnica 500mm

Więcej informacji

Lustro drogowe u-18a montowane jest w miejscach o ograniczonej widoczności, między innymi na skrzyżowaniach dróg, w garażach podziemnych, na terenie parkingów i na obszarze zakładu produkcyjnego jako element zwiększający bezpieczeństwo na drodze wewnętrznej. Prezentowany model został starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów.  Lustro wypukłe gwarantuje widok odbijanego obrazu pozbawionego odkształcanie. To bardzo ważne, ponieważ wszelkie uchybienia mogłyby zaburzyć obserwowany obraz. Ponadto lustro drogowe akrylowe jest odporne na zarysowania, stłuczenia i inne czynniki niekorzystne. Dzięki starannie dopasowanym materiałom nie reaguje na wpływ promieniowania UV i zanieczyszczeń, dlatego nawet wymagające warunki atmosferyczne nie powinny wpłynąć na jakość obrazu. Konstrukcja jest przemyślana, a dostępne detale pozwalają dostosować model do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Konstrukcja luster drogowych oparta jest o białą obudowę, na której znajdują się czerwone, odblaskowe paski, a taflę okala i zabezpiecza gumowa uszczelka.

W zestawie znajduje się uchwyt, dzięki któremu można zamontować lustro na rurę o średnicy 60mm.

Lustra są w pełni regulowane w pionie oraz poziomie.

Lustra okrągłe poprawiają pole widzenia a ich wykorzystanie to przede wszystkim lokalizacje, w których widoczność jest mocno ograniczona.

Nasze lustra posiadają Aprobatę Instytutu Budowy Dróg i Mostów oraz są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury.