D-6 aktywny z lampami LED zasilany baterią słoneczną Komplet

Nowy

Zestaw 2szt D-6 znak aktywny przejścia dla pieszych z lampami LED, aktywowany poprzez czujnik ruchu wzbudzany przez pieszego podchodzącego do jezdni.

Więcej szczegółów

5 999,00 zł (brutto)

4 877,24 zł Netto

Więcej informacji

Zestaw może z łatwością zostać zainstalowany na istniejących znakach bez żadnych przeróbek, poprawiając bezpieczeństwo już istniejących przejścia dla pieszych.

Lampy komunikują się drogą radiową na odległości do 50m dlatego zbędne są jakiekolwiek przeróbki w rejonie przejścia

Całkowicie niezależny system, nie potrzebuje zewnętrznego zasilania dzięki zastosowaniu baterii słonecznych (paneli fotowoltaicznych) i wbudowanych akumulatorów.

Lampy w trakcie działania zwracają swoją uwagę kierując znakomicie widoczny potrójny szybki błysk w stronę drogi. Panele nie działają ciągle, aktywacja paneli błyskowych po obu stronach przejścia następuje w momencie wykrycia przez radar pieszego na przejściu.

Mikrokontroler steruje jasnością zestawu generując: 33% mocy w nocy i 100% w dzień. Kompletny zestaw na jedno przejście składający się z 2 SZTUK aktywnych paneli z bateriami słonecznymi

W skład zestawu znaków aktywnych wchodzą:

2 wyposażone w uchwyt na rurę panele wielkości 600 x 200 z wbudowanymi 2 lampami średnicy ø100 mm wykonanymi w technologii Hi-LED.

2 wyposażone w uchwyt na rurę panele fotowoltaiczne o mocy 20W każdy.

2 skrzynki sterujące IP 66 wewnątrz których znajduje się gwarantujący stabilność zaawansowany sterownik i wydajny akumulator podtrzymujący 12V 18AH/20HR.

2 sztuki zaawansowanego radaru K-BAND pracującego w zakresie 80° horyzontalnie i 32° wertykalnie mocy 13dBm służącemu wykryciu obecności pieszego w rejonie przejścia dla pieszych.