Farba Drogowa Kontur Żółta 33 kg 22 litry RAL 1003

Nowy

Przeznaczona do malowania poziomych oznakowań dróg, placów, parkingów, ulic oraz innych nawierzchni drogowych i komunikacyjnych.

Doskonale sprawdza się również przy oznakowywaniu hal, magazynów

Więcej szczegółów

699,00 zł (brutto)

568,29 zł Netto

Opis

Waga 33 kg - 22 litry
Kolor Żółty
Rodzaj Farby Akrylowa - Rozpuszczalnikowa
Nawierzchnie Asfalt, Beton, Kostka Brukowa itp.
Przeznaczenie Poziome Oznakowanie Dróg, Placów, Parkingów, Hal, Magazynów
Metoda aplikacji Malowarka, Pistolet, Wałek, Pędzel
Czas schnięcia Szybkoschnąca 8-20 min
Wydajność / Dozowanie ok. 560 g/m²
Certyfikaty Aprobata Techniczna IBDiM , Atest Higieniczny PZH, Certyfikat Klasyfikacyjny IPO, Krajowy Certyfikat Zgodności
Stosowanie w temperaturach 5 - 40 ºC
Gęstość ok 1.60 g/cm³
Kolor Ral Żółty 1003

Więcej informacji

Zadaniem każdej farby drogowej jest tworzenie oznaczeń, które mają informować kierowców i zwiększać bezpieczeństwo. Przedstawiona farba drogowa żółta tworzy twardą i odporną na ścieranie powłokę. Jej doskonała przyczepność do podłoża gwarantuje efektywne wyznaczanie konkretnych stref. Jak wiadomo, farba drogowa żółta stosowana jest do oznakowania poziomego dróg, parkingów, garaży, ulic, a także magazynów i hal. Tworzy widoczną powłokę, która jest doskonale zauważalna przez kierowców. Nasza farba to produkt akrylowy, przeznaczony do malowania po nawierzchniach betonowych, asfalcie i kostce brukowej. Farbę drogową żółtą można aplikować za pomocą malowarki, pistoletu, wałka i pędzla. Może być stosowana w temperaturach od 5 do 40 stopni Celsjusza. Jest wydajna, bardzo trwała i szybkoschnąca, co sprawia, że jej aplikacja jest praktycznie bezproblemowa i szybka.