Znak Uwaga Piesi Zobacz większe

Znak Uwaga Piesi

Nowy

Znak wykonany jest z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 1,25mm, malowanej metodą proszkową z podwójnie zaginanymi krawędziami na całym obwodzie.

Wyklejkany licem najwyższej jakości folii.

Posiada aprobatę techniczną IBDiM oraz certyfikat CE.

Więcej szczegółów

129,90 zł (brutto)

105,61 zł Netto

  • Tak
  • Nie

Opis

Szerokość 750mm

Więcej informacji

Znak uwaga piesi to niezbędny element oznakowania dróg wewnętrznych. Pełni funkcję ostrzegawczą informującą o ruchu pieszych. Montowany w przestrzeni publicznej zgodnie ze specyfikacją wyboru. Dostępny w naszej ofercie znak ma szerokość 750 mm, zatem przeznaczony jest na drogi gminne i drogowskazy tablicowe na drogach powiatowych. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości, opornych na uszkodzenia materiałów. Blacha ocynkowana ogniowo - malowana metodą proszkową - nie jest podatna na działania wilgoci, zanieczyszczeń i promieniowania UV. Całość oklejona specjalną folią. Do zestawu możliwe jest dokupienie kompletu 2 sztuk uchwytów mocujących, które są dodatkowo płatne.  

Znak ostrzegawczy uwaga piesi

Zachowanie ostrożności na drodze jest niezbędne dla bezpiecznej eksploatacji przestrzeni publicznej. Oznakowanie miejsc uwaga piesi pozwala na utrzymanie wzmożonej czujności. Oferowany w naszym sklepie znak spełnia wszystkie niezbędne kryteria. Posiada certyfikat CE oraz aprobatę techniczną IBDiM, dlatego z powodzeniem może zostać montowany w miejscach, które tego wymagają. Kształt podwójnie zagięty na całym obwodzie za pomocą odpowiednio wyoblonych krawędzi gwarantuje nie tylko bezpieczny montaż, ale również użytkowanie znaku bez ryzyka.