Ograniczniki Parkingowe i elementy gumowe

Informacje

Nowe produkty

Separatory parkingowe

Separatory parkingowe to niezwykle przydatne ograniczniki, które służą do ochrony budynków i urządzeń przed uderzeniami pojazdów. Ich głównym zadaniem jest rozdzielenie pasa ruchu, wydzielanie miejsc parkingowych oraz mają zastosowanie jako odgrodzenie ruch pieszych od ruchu samochodów. W ofercie naszego sklepu z artykułami drogowymi można znaleźć różnego rodzaju ograniczniki parkingowe, które pozwolą na zachowanie porządku ruchu na drodze lub wydzielają dane powierzchnie z ruchu. Separatory parkingowe świetnie znajdują zastosowanie jako krawężniki. Mają one bezpośredni związek z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Ograniczniki Parkingowe i elementy gumowe 

Jest 32 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 32 elementów

Zastosowanie separatorów parkingowych

Ograniczniki parkingowe są wykorzystywane na parkingach i posesjach prywatnych. Skutecznie ograniczają wjazd na posesje prywatną. Ponadto mają zastosowanie w miejscach użytku publicznego. Separatory parkingowe są przeznaczone do wydzielania miejsc parkingowych np. przed supermarketami, lotniskami itp. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką wytrzymałością i żywotnością. Przedmioty służą do ograniczania najazdu kół pojazdu poza wyznaczony obszar. Wytrzymują ciężar samochodów osobowych, jak i ciężkiego transportu spedycyjnego.

Ograniczniki parkingowe mają za zadanie wydzielać przestrzeń, ale poza tym mają również szereg innych zastosowań, które są przydatne na obszarze ruchu samochodowego. Umożliwiają i co najważniejsze ułatwiają dokładne parkowanie. Pozwala to na wykorzystanie przestrzeni parkingu zgodnie z jego zastosowaniem. Bywa, że kierowcy parkują nieodpowiedzialnie zajmując kilka miejsc parkingowych. Jest to szczególnie dotkliwe w miejscach, gdzie parking w godzinach szczytu jest wypełniony po brzegi i liczy się każde wolne miejsce. Ponadto właściwe parkowanie ma też wpływ na zachowanie bezpieczeństwa i zabezpiecza przed uszkodzeniem innych pojazdów. Kierowcy zachowują odległości zgodnie z przyjętymi normami. Zyskują gwarancje, że nikt nie zaparkuje za blisko i uniemożliwi swobodny wyjazd z miejsca parkingowego.

Ograniczniki parkingowe

Parkingi, to nie jedyne miejsca, które są związane z użyciem ograniczników. Prywatne posesje mogą wykorzystać separatory parkingowe by zabezpieczyć swój trawnik przed niepotrzebnymi zniszczeniami, szczególnie jeśli znajduje się blisko drogi. Idealnie sprawdzą się w garażu by zoptymalizować właściwy wjazd. Ponadto ograniczniki parkingowe są wykorzystywane na ścieżkach rowerowych oddzielając miejsce dla rowerzystów od jezdni. Pozwala to na zachowanie najwyższej formy bezpieczeństwa dla obu pojazdów.