Mikrokule odblaskowe 25kg do posypu farby Zobacz większe

Mikrokule odblaskowe 25kg do posypu farby

Nowy

Mikrokulki szklane występują w postaci regularnie uformowanych bezbarwnych kulek o wymiarach cząstek do 800 µmetrów. Charakteryzują się dużą trwałością, całkowitą inercją chemiczną, nie matowieją pod wpływem działania chlorków sodu i wapnia, są odporne na wysoką temperaturę i spaliny.

Więcej szczegółów

139,90 zł (brutto)

113,74 zł Netto

Więcej informacji

Opakowanie 25kg

Ze względu ma swoje włąściwości: trwałość, kulistość; mikrokulki szklane znacznie poprawiają trwałość oznakowań oraz zwiększają bezpieczęństwo na drogach w warunkach nocnych.

Warunki stosowania i metodu aplikacji

Mikrokulki szklane refleksyjne są integralną częścią  nowoczesnego oznakowania poziomego i stanowią o jego retrorefleksyjnych właściwościach. Przeznaczone zarówno do bezpośredniego nanoszenia na świeżo wykonywane oznakowanie poziome dróg w celu zapewnienia widzialności oznakowań w nocy, jak również dodawnane i mieszane z materiałem znakującym w fazie jego produkcji.
Mikrokulki szklane refleksyjne mogą być stosowane bez ograniczeń podczas wykonywania wszystkich rodzajów oznakowań poziomych. Przy doborze określonej granulacji mikrokulek refleksyjnych do poszczególnych rodzajów farb, termoplastów i mas chemoutwardzalnych należy kierować się zaleceniami dostawców tych materiałów, podawanych w informacjach technicznych i aprobatach